Size de aynısı oluyor mu ?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve cerenimo15 tarafından 13 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : cerenimo15
  1. cerenimo15

cerenimo15 Guest

bazen sevgilime karşı sanki hiçbir şey hissetmiuormuşum gibi oluyor.ayrılalım dese mutlu olacakmışım gibi geliyor.her zaman değil de dönem dönem yaşıyorum bunları.herşeyi çok sorguladığımdan mı böyle oluyor acaba:gitme:

2. 13 Ağustos 2009
  3. hera.zeus

hera.zeus Geçmiş,geçmiştir..!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bazen dönem dönem çoğu insan yaşar bunları.. hala bende tam bi adını koyamadım bunun ama ben genelde kavgalarımızdan sonra böyle oluyorum.. geçio geçio sevgi herşeyin üstesinden gelir..

4. 13 Ağustos 2009
  5. EU3

EU3 Guest

uzun süreli ilişkide olabiliyor,bir ayrılalım dese gerçekten ,bide o zaman gör duygularını! bazen insana ayrılsak bile etkilenmem gibi geliyor ama öyle olmuyor işte...çünkü öyle bir durum olmadığını bildiğin için rahat rahat böyle düşünüyorsun

6. 13 Ağustos 2009
  7. em4561

em4561 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence deneme ben de geçen sene soğudum sandım ayrıldık koca gece sabaha kadar ağladımm sonra barıştık her şey çoooook güzel

8. 13 Ağustos 2009
  9. cerenimo15

cerenimo15 Guest

o da öyle diyor. ne kadar kolay söyleyebiliyorsun ayrılalım diye.ben söyleyemem diyor.o daha çok seviyor galiba:eek: ben de seviyorm ama emin değilim hala sanırımkaydirigubbakcemile

10. 13 Ağustos 2009
  11. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Oluyor böyle şeyler canım bir an öyle oluyorsun bir anda geliyor içine sokasın geliyor sevgiden çok fazla sorgulama derim ben normal birşey çünkü..

12. 13 Ağustos 2009
  13. Cahil Peri

Cahil Peri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kavga anında sinirle bazen öyle düşünebiliyo insan. ama sonra gerçekten ayrıldığını ve onsuz olduğunu hayal ettiğinde hayır asla istemiyorum o olmadan dünya anlamsız diyo hemen.

14. 13 Ağustos 2009
  15. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.031
    Ödül Puanları:
    163
    evet ınsanoglu bazen oyle dalgalanmalar yaşıyor sadece sen değilsin

16. 13 Ağustos 2009
  17. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    çok normal canım... ben de düşünürdüm ayrılsak çok üzülmem ; hayatım elimden alınmış gibi hissetmem heralde diye...
    ama inan öyle olmadı... bir an herşeyimi yitirdim ... şimdi yitirdiklerimi tekrar bulmaya çalışıyorum...
    en başta da sevincimi; sevgimi ...

eğer çok ciddi problemler yoksa ayrılık lafı geçmesin ; oturup seni rahatsız eden noktaları konuşun... çözüm yoksa ve sonu yoksa o zaman noktayı koyarsın... ama her ayrılık can yakar...

18. 13 Ağustos 2009
  19. cerenimo15

cerenimo15 Guest

haklısın canım galiba bir anlık geliyor böyle ama kaybedince insan anlıyor bazı şeylerin kıymetini.seninde hakkında hayırlısı olur inşallahopuyorumnanaktan