size kim yardim edicek??

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ozturyu tarafından 16 Şubat 2008 başlatılmıştır.

16 Şubat 2008
    Konu Sahibi : ozturyu
  1. ozturyu

ozturyu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlarr insallah bebeklerimize kavusmamiza az kaldi... peki dogumdan sonra yaninizda kimler durucak genelde herkesin ilk bebegi benim annem 37. haftadan itibaren bana gelcek ve insalalh ters bisey cikmazsa 3 ay kalmayi dusunuyo. yoksa bende korkarim zaten hic tecrubem yok...

peki size yardima kim gelcek, ya 3 ay gecince ben napcam tek basima off korkusu basdi simdiden

2. 16 Şubat 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Valla benimde doguma 15 gun kala annemle babam gelicek.Ve bebegin kirki cikana kadar durucaklar.Ondan sonra ne halt edicem onu dusunuyom valla hem ayrilik hemde kizima tek basima bakmak zorunda kalicam :KK43:(

4. 16 Şubat 2008
  5. elma xsxekeri

elma xsxekeri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yaa kızlar sizin işiniz bana göre çok zor tabi yurtdışında olduğunuza göre ailenizin türkiyede olduğunu düşündüm ben annemle çok yakınım o yüzden hiç biyere kaçma şansı yok beni tedirgin eden tekrar işe dönmek nasıl bırakıcam miniğimi yaaaa çok zor geliyo bana

6. 16 Şubat 2008
  7. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Sanırım bende bu konuda çok şanslıyım.Annem yanımdaki apartmanda oturuyor bana yardımcı olucak.

8. 17 Şubat 2008
  9. gulec11

gulec11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet ya bunu düşünmemiştim nasıl tutarım ben o minicik şeyi bide cibi cibi yaptırmak aaa uzaktan izlerken bile korkarım.annem doğuma gelirim dedi ama en fazla 1 hafta kalabilir babam ç.alışıyo çocuklar filan..annesiyle aynı ilde oturanlar ne şanslı.Allah kolaylık verecektir inşallah.eşimde yapamaz iki acemi oğluşumuza bi zarar vermeyiz umarım..

10. 17 Şubat 2008
  11. EU1

EU1 Guest

Benimde İzmir'den annem gelicek doğuma 10-15 gün kala aslında kendi başıma ne kadar idare edersem o kadar iyi çünkü doğumdan sonra annem daha fazla yardımcı olur. Okullar yaz tatiline girince ablamın okulda işleri bitince annemle nöbet değiştirecekler şimdiki programımız bu şekilde.

12. 17 Şubat 2008
  13. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba kızlar,
    biz annemle zaten 5 dakikalık mesafede oturuyoruz.yanımda olucak sürekli..ev işleri ve ütü içinde bir tanıdıkla anlaştım,haftaiçi günde 4-5 saat gelicek.temmuz gibi de zaten oğlumu da alıp annemle yazlığa gidicez.benim programım şimdilik böyle:)))

14. 17 Şubat 2008
  15. xoxmrxuxm

xoxmrxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    93
    benimde mart ayının 15 den sonra annem daha sonrada kayınvaldem gelicek kırkım çıkana kadar kalacaklar.

16. 18 Şubat 2008
  17. ozturyu

ozturyu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ayy kızlar annesı yanında olanalr cok sanslı masallah. annelerınızın kıymetını bılın derım sıze....

18. 18 Şubat 2008
  19. sule-46

sule-46 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Benim de annem gemek istese de gelemez çünkü engelli kardeşim var:KK43:
    Kayınvalidem burda ama gelip kalacağını sanmam.
    Teyzemi çağırcam sanırım,teklif gelmedi ama,olmasa da artık napcaz,elti görümce gelir 1-2 gün.Kimsesiz olanlar nasıl hallediyor sanki.Allah kerim hele bi doğsunlar da...