size komik bir soru. fikriniz var mı acaba

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve brooke tarafından 14 Mart 2008 başlatılmıştır.

14 Mart 2008
    Konu Sahibi : brooke
  1. brooke

brooke Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar merhaba. halk arasında bi inanış var ya bilmem duydunuz mu. anne adayı hamileliği sırasında zeytin nar gibi renk verici şeyler yerken eline bulaşan gıdayı yüzüne veya vücudunun herhangi biyerine sürerse bebekte aynı bölgede leke olur diyorlar. bana bi kaç yaşanmış örnek verdiler. siz hiç böyle bişeyle karşılaştınız mı? doktora sorsam güler herhalde bana cahil misin sen diye.siz yardımcı olursunuz di mi? sevgiler

2. 14 Mart 2008
  3. ilsenim

ilsenim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bunlar çok saçma şeyler ben hiç rastlamadım şimdiye kadar böyle şeylere inanma canım bende canın bişey çektiği zaman elini bi yerine sürersen çocukta onun izi olurmuş diye duymuştum ama tabi hepsi batıl inanaçlar

4. 14 Mart 2008
  5. sherry456

sherry456 Guest

desenize benim bebek dalmaçyalı olacaksırnaşık şey
    şaka bi yana bana saçma geliyor bunlar.
    ama nedense çok istediğim halde saçımı kestiremiyorum.
    batıl inanç ama insan bile bile inanıyor işte.

6. 14 Mart 2008
  7. SeADeniz

SeADeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sherry :KK43: BatıL ınanc Ama Gercekten ınsan ısmese Bıle ınanıo ben ıkı gun once kuafor kolktugundan kalktım Yok ıste sacını Kesersen bebegın omru kısa olur :KK43: Ilk hamılelıgımdede Saclarımı boyayamamıstım Sımdıde 9 Ay boyunca Saclarımı kesemıcem kırıklar Almıs basını gıdıo Allahtan boyamı yenı yaptım :p

8. 14 Mart 2008
  9. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Yaa Arkadaşlar Hakikaten çok Saçma Inanmayin Böyle Batil Inançlara.sakin Inanmayin Acayip Saçma şeylerr

10. 14 Mart 2008
  11. wsw

wsw Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    88
    benimde en korktuğum şey saç kestirmekti hatta arkadaşım hamileyken ona bile kestirmedim ama benim saçlarım çok uzamıştı ve çok zor hamilelik geçirdiğimden yıkıyamyodum bile 2 aylıkken mecburen kestirdim şimdi 8 aylık hamileyim çok şükür şimdiye kadar bir sorun olmadı inşallah sağlıklı sıhatli bir şekilde doğar :)

12. 14 Mart 2008
  13. SeADeniz

SeADeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :) Ins Wsw SagLıkLı ve uzun omurLu oLur bebısın ( Sacımı Kesersem Cocugumun omru Kısa olurmus ben Kestırsem omur Boyu Allah Korusun her an Cocugumun Omrunu Dusunur dururum 9 Ay Cok bı zaman degıl hem :) Hayalımdekı Saca da kavusurum belkı :) ( Kendımı ole avutuom ıste napım :KK43:

14. 14 Mart 2008
  15. wsw

wsw Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    88
    ömrünün kısa olması yani daha doğmadan ölmesi diye biliyodum onun için bende çok korkuyodum ama mecbur kaldım yoksa birazdaha beklesem bitlenecektim :roflol: çünkü hamileliğimin ilk aylarında tuvalete bile çok zor gidebiliyodum nerde kaldı bide o kdar uzun saçları yıkamak
    ama sende bir sorun yoksa bakabiliyosan kestirme sonradan pişman olmaktansa gerçi bunların hepsi batıl inçta işte yinede insanı tedirgin ediyo

16. 14 Mart 2008
  17. SeADeniz

SeADeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Evet Canım ıster ıstemez Tedırgın oluyorsun yok hayır benım kırıgım var Ama :) bırak onlarda kendı kendıne kopsun En cokta 9 ay sonra ıstedıgım uzunluktakı Saca kavusacam dıe sevınıom =)) Gercı bu kırıklarla kavusabılecekmıyım oda var neyse ya her sey bebegımız ıcın aa bu arada senın dogumuna cok az kalmıs hayırlısı canım

18. 14 Mart 2008
  19. sherry456

sherry456 Guest

benimde saçlarım uzun ve yıkamak kurutmak gerçekten sorun oluyo.onun için kestirmek istiyorum ama işte ne kadar saçma gelsede bekliyorum.