Size sevgiliniz seni unuttum der mi?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve tugcekayaaa tarafından 29 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : tugcekayaaa
  1. tugcekayaaa

tugcekayaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Merhaba arkadaşlar.bugün çok sinir olduğum bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum.
    bugün erkek arkadaşımın doğum günü.biz ayrı şehirlerdeyiz.bende geceden kutladım tabi doğumgününü.bugün sabah 11 gbi konuştuk.bidaha aramadı.ben aradım akşamüstü saat 6da.doğumgünün nasıl geçiyor merak ettim ondan aradım dedim.çok az konuştuk.burda çok yoğunluk var sonra ararım seni dedi.(yoğun olduğu doğrudur çalışıyor ama genelde çok yoğun deil)

Sonra bekledim 2 buçuk saat sonra aradı.demin konuştuk.dediki pardon aşkım ya aramayı unutmuşum seni ŞİMDİ AKLIMA geldin aradım dedi.mafoldumben

Kızlar bu dediği normalmidir.hatta bunu bikaç seferdir yapıyor. ben çok yoğun olduğum zamanlarda bile olsa onu aklımdan çıkaramazken o beni unutuyor.
    Doğum gününde ben çok geri planlardayım.kendi doğumgününmde hep onunla konuşmuştum ben boshayallersmile
    Diyecektim nasıl unutabiliyorsun diye.ama doğumgünü diye şimdi bişey demedim.ama bunu içimde tutmaya niyetim yok.bunu nasıl söylemeliyim ona.
    2 fikir var aklımda.

1.si bende ona pardon unutmuşum seni diyeceğim yada ona bu konuyu açacağım konuşacağım.sen beni nasıl unutabiliyorsun diye.
    sizin daha iyi fikirleriniz vardır.belki bazılarınıza göre normal bir durumdur bu.ama bana göre normal değil.kalbim çok kırıldı.

Sizin fikirleriniz çok önemli lütfen yardımmm senağlama

2. 29 Ağustos 2010
  3. Gms

Gms ßitqin Hatun Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Canım erkekler bazı dönemlerde böle ilgisz olabiliyor ama bunun devamı gelirse şüphelen derim ben..
    bazen benimde oluyor yapmam gereken onlarca iş oluyor ama mutlaka ona zaman ayırıyorum ama erkeklerde bu duygu yok malesef mutlaka herşeyi sırayla yaparlar
    tatlım bence bunu ona bi sorsaydın..eger gerçekten sana izah etmeye çalışırsa bu iyi birşeydir:) ama kestirip atarsa ondan hayır gelmess:)

4. 29 Ağustos 2010
  5. CeYLo

CeYLo Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ne zamandır birliktesiniz?
    ya ah bende şu çenemi tutabilsem.ben böyle bi olay yaşasam deemdiğim kalmazdı.haftalarcada telefonlarına çıkmazdım.hatta sinirimi alamayıp bida saydırırdım:kedi:
    bence rahatsızlık duyduğun konuları sakince konuş aranızda iletişim kopukluğu var sanırım

6. 29 Ağustos 2010
  7. Gms

Gms ßitqin Hatun Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bencede Kesinlikle Sölemelisin..!!
    cicim aylarda bu yapılmıyo çogu zman:)

8. 29 Ağustos 2010
  9. tugcekayaaa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    7. ayımızdayız.daha cicim zamanlarındayız aslında deilmi ya :KK43: ben şöyle bir karar aldım siz ne dersiniz?

ben her sabah uyanınca günaydın mesajı atardım.ben daha geç uyanırım çünkü.yarın sabah atmayayım.aradığındada pardon aşkım unuttum seni aklıma gelmedin desem nasıl sizce? konuyu hemen açsam neden beni unutuyosun fln dırdırcı moduna gircem beni çok ii anlayacağını düşünmüyorum o zaman.ama dediğim gbi yaparsam olayı bizzat yaşayacak daha iyi anlayacak.dediğim taktik nasıl?

ya insan en önemli günlerinde sevgilisini düşünür.ben hep öyle yaptım.bi kerede kuzeninin düğünü vardı beni hiç aramamıştı.

bu konuyu açsam geçiştireceğini sanmıyorum üstünde durur.ama kızlar sizce ben kızmakta haklımıyım??? bana iyi destek veriyorsunuz başka fikirleriniz var mı :KK43:(

10. 29 Ağustos 2010
  11. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

büyütecek ne var bilmiyorumkismile ararım demiş ve aramış. yoğunluktan aklına gelmemiş olabilir. hem sizi düşünüp aynı anda nasıl işini yapsın

erkekler 2 işi aynı anda yapamaz. fazla beklentiye girme:KK3:

hassas gününüzde falan mısınız aklinialirimsmile

12. 29 Ağustos 2010
  13. begonyaa

begonyaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kuzeninin düğününde arıyacak ortamı bulamamış olabilir bir sürü curcuna oluyor düğünlerde ama burda kızmakta haklısın bence sonuçta seni arıcam demiş sonrada unutmuş bi biz unutmuyoruz belkide sorun burda aslında
    bencede önce empati kurmasını sağla daha sonra neye kırıldığını anlatırsın

14. 29 Ağustos 2010
  15. tugcekayaaa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    sorunda orda işte işi yoook :gitme: kendi dio zaten. demişti burda boşum fazla yoğun olmuyorum.ben aradığımda çay molasındayım dedi.sonrasında işi yok tabi.unutmuş beni bunu normaldede yapıyor.işi olmasada.alsanaalsanasmile

16. 29 Ağustos 2010
  17. tugcekayaaa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    evet cnm öyle yapıcam.ama bu lafları duymak kolay değil.seni unuttum şimdi aklıma geldin :gitme:

18. 29 Ağustos 2010
  19. Gms

Gms ßitqin Hatun Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Canım sende aynısını yaparsan bu çok basit olur tatlım..bilerek yaptıgını anlar zaten:)
    cicim ayları geçmişiniz Canım 6-7 aydan sonra biraz benimseniyo artık diye düşünüyorum ben
    en iyisi sen açık açık anlat böle yaptın ve ben rahatsız oldum de..