Sizi başkasına benzeten oldumu hiç??

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EflatunSu tarafından 1 Aralık 2007 başlatılmıştır.

1 Aralık 2007
    Konu Sahibi : EflatunSu
  1. EflatunSu

EflatunSu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hiç tanımadığınız birileri yolunuza çıkıp sizi bir yakınına benzettiğini söyledimi?Belki bazılarımızın başına gelmiştir.Çarşıda,pazarda aniden birisi omzunuza dokunup,başka birinin ismiyle size seslenmiştir.tabi yanlış olduğunu anlayıp şaşkın şaşkın bakmıştır yüzünüze..
    yada siz birine benzetip birine seslenmişsinizdir.paylaşmak istermisiniz?

2. 1 Aralık 2007
  3. merrrweee

merrrweee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evt bni imirli bi arkdaşına benzetmişti birisi..bikerede bn birini arkdaşım cansuya benzetmiştim ve elsallayıp yanına gttim nbr cansu yaa fln sohbet ediorum kendi kndime kız kafasına kaldırıp suratıma bi baktı rezillikk gülmekten ölmüştük ikimisde ama :)))

4. 1 Aralık 2007
  5. EU1

EU1 Guest

evet banada oldu arkmdan bi bayan geldi taciz etti resmen ay pardon canım ya ben seni arkadaşıma benzettim giyimin faln tipim dedi şok oldum :)

6. 2 Aralık 2007
  7. EflatunSu

EflatunSu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :roflol:ya aksi biri olsaydı ne olurdu acaba?en azından sonu neşeli olmuşa.s.

8. 2 Aralık 2007
  9. EflatunSu

EflatunSu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tacizmi :1shok:valla korkulur öylelerinden kötü niyet varsa tabia.s.

10. 2 Aralık 2007
  11. EU1

EU1 Guest

benimde başıma geldi.bir gün marketten alışveriş yapıp kasaya geçtim kasadaki bayan siz hiç Zonguldak ta bulundunuzmu diye sordu.hayır neden deyince Zonguldak taki ablasının arkadaşına çok benzediğimi söyledi.gerçekten o değilmisin diyede üsteledi.bende ikizimi merak ettim doğrusu

12. 2 Aralık 2007
  13. GozdeMelek

GozdeMelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    beni de nurgül yesilcay a benzetirler.hic alakam yok halbuki

14. 2 Aralık 2007
  15. Daxgx Çiçexgxim

Daxgx Çiçexgxim hayat gezince güzel:: Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    eflatunum beni'de zaman zaman birilerine benzetirler bu benim hoşoma gider..benzerlerimin olması güzel bişi..
    Bende elbette birilerini benzetiyorum ve yanıldığımı fark edince utancımdan kıp kırmızı oluyorum..ama halen idda edrimki benzettiğim insan benim arkadaşımdı..:))

16. 3 Aralık 2007
  17. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488
    Beni bir başkasına benzetipde başka bir isimle bana hitape deni şuan hatırlamıyorum yada olmadı öyle birşey...

Ama ben bir çok kez yapmışımdır bazen öyle komik olmuşturki karnım yırtılana kadar gülmüşümdür.sırnaşık şey:roflol:

Bir gün annemle carşıda gidiyoruz...Baya bir kalabalık var...Annem arkada kaldı bende yanıma gelen ilk kadının koluna girdim biraz ilerledim anam oda neeeeeekafamçokkarıştı annem annem değil:bbo: (kafamdan kaynar sular indi bir güzel) o hatunda sevdi galiba beniki ses etmiyordu:1closedeyes: sevilmicek kızda değilim yaneeeee..
    Daha sonra Krizlerdeyiz annemle birliktesırnaşık şey:roflol:

18. 3 Aralık 2007
  19. tiramisu

tiramisu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu bana o kadar sık olan bişi ki hangi birini annatiim :)) çoğu kişi beni bi tanıdığına benzetir tanıdığına benzetmeyen ünlü birine benzetir, ona benzetmeyen, sanki daha önceden tanıyormuş gibiyim, görmüş gibiyim filan der..bu bana çook olur:)