Sizi mutlu etmeye geldim:)

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve qzzzd tarafından 19 Haziran 2009 başlatılmıştır.

19 Haziran 2009
    Konu Sahibi : qzzzd
  1. qzzzd

qzzzd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    guzellerim fıstıklarım tatlılarımmmmm neden hep dertlerimiz konusuyoruz ki???ya bıraz da guzel seylermızden bahsedelım dunyadakı guzellıklerın farkına varalım ne kadar sanslı oldugumuzu hıssedelım!! suan icimde bı mutluluk var hıc bı nedenı yok ama cok mutluyum enerjıgım hihoyyyt bu hayat cok guzel kızlar ve bı defa gelıyoruz dunyaya bu bıze verılen cok buyuk bı hedıye .... bırakalım bu uzuntulerı sıkıntıları bı kenara bıraz rahat olalım bırakın bıraz dusunceler tatıle cıksın nasıl olsa ısler bı sekılde yoluna gırcektır yerimseniben simdi gıdın aynanın karsısına o dunya guzelıne iyice bakınnn ne kadar guzel oldugunuzun farkına varın ben guzel dılım dıe asla ama asla dusunmeyınn cunku ınsan kendini guzel hssettıgı surece guzellesır zemuszemus sonrada o guzel kızın ıcını gorun ıcındekı gucu farkedın bu sıkıntılar dertler o gucun yannda gorunmuyo bıle!!!!bunun farkına varın!!! biz harıkayız kızlar herseyı yapabılırz kımse uzulmesın kafasına bısey takmasın !! hepınız cok mutlu saglıklı huzurlu olun insallah!!! sevdıklerınız hep yannzda olsun her ıstedıgınz gerceklessın ınsallah!!!! sizi cok seviyorummmmm tummmmm mutlulugumu tuuuum nesemı tuuuum guzel dusuncelerımı sıze gonderıyorummm muck muck muck muck muck hepınızeeeee Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz

2. 19 Haziran 2009
  3. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bence çok güzel yazmışsınız en güzeli bu ya tebriklerrr

4. 19 Haziran 2009
  5. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146

Üşenmedim gittim baktım,aman yarabbim bir de ne göreyim,aynadan bana bakan dev bir kirpi.Saçlar başlar bir tarafta.Korktum geldim oturdum tekrar-tatlicadiarzu-

Yazını okuyunca mutlu olunuyor zaten canım benim,hep böyle ol inşallahopuyorumnanaktan

6. 19 Haziran 2009
  7. fantastika

fantastika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

valla yazıyı okudum mutlu oldum
    birazda gaza geldim
    süper teşekkürler a.s.

8. 19 Haziran 2009
  9. Zana_zana

Zana_zana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    139
    Ödül Puanları:
    113
    ay evet canım haklısın ama benim aynaya bakmama gerek yok zaten çoook mutluyum:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

10. 19 Haziran 2009
  11. qzzzd

qzzzd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    rica ederim guzellerim insallah hep beraber hep mutlu oluruz lutfen kafamıza bısey takmayalım hersey cok guzel olsun insallah insallah kaydirigubbakcemile5

12. 19 Haziran 2009
  13. qzzzd

qzzzd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bide cok sevindim begenmenize :sm_cool:

14. 19 Haziran 2009
  15. kate_34

kate_34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    891
    Ödül Puanları:
    238
    evet bende çok mutluyum bugün kocişim geliyo ve süslendim yemeklerimi yaptım kocişimi bekliyorum Şeniz opuyorumnanaktan