sizi seven mi yoksa sevdiğin kişimi..

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU3 tarafından 3 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Merhabalar size bir sorum olacak sizi seven mi yoksa sizin sevdiğiniz mi ? Biri var çok seviyor ama o kişiyide ben sevmiyorm benim sevdiğim kişide beni sevmiyor ama beni seven kişiye bir türlü ısınamıyorum çok kararsızım ne yapıcağımı bilmiyorum. üstelik beni seven kişide evlenmek istiyor.. benneyaptımki

2. 3 Ağustos 2008
  3. Aria

Aria Guest

biliyo musun aynı sorunu ben de yaşıyorum, ve çok kararsızım yorumları bekliyorum dörtgözle.

4. 3 Ağustos 2008
  5. senza

senza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ısınamadığın bir insanla nasıl bir ömrü,aynı yatağı paylaşacaksın.
    seni sevmeyenle de olamayacağına göre....
    bu ikisi dışında hem sevebileceğin hem de seni seven biri olacaktır mutlaka...

6. 3 Ağustos 2008
  7. LonelyLove

LonelyLove siyaha aşığız beyaza deli Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende de aynı sorun var aklım karmakarışık.benim durumum tam olarak şöyle sevdiğim kişi beni seviyor ama ilgisiz sevdiğini belli edemiyor buda beni mutsuz ediyor.bir başka biri de seviyor beni ve huzurlu mutlu olmam içinde çabalayıp duruyor bütün derdi beni mutlu edebilmek.ne yapacağımı bilmiyorum

8. 3 Ağustos 2008
  9. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Beni sevmeyen birine zorla kendimi sevdiremem tabi.

Beni seven kişiyede birşeyler hissetmiyorsam,sırf o beni seviyor diye de onunla beraber olamam.

İlle bir sevgilim olmak zorunda değil.

Beni seven ve benimde sevdiğim biri olmadan bir ilişkiye başlamam.

10. 3 Ağustos 2008
  11. yexsxil erik

yexsxil erik Kamille Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eger bir tercih yapman gerekiyorsa
    seni sevmeyenle hic olmaz..
    ama seni sevene bir sans verip onu tanimaya calisabilirsin...zamanla alisabilirsin...olacaksa olur..

12. 3 Ağustos 2008
  13. Princess

Princess Guest

ikisi de değil.
    madem sevdiğinle olamıyorsun,sırf seviyor diye başkasıyla olmak zorunda değilsinki..
    zamana bırak bakalım
    illaki seninde karşına hem seni seven, hem de sevdiğin biri çıkar:1hug:a.s.

14. 3 Ağustos 2008
  15. cadi kasanxix!

cadi kasanxix! Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aynı durumu birebir yaşadım kızlar çıkardığım sonuç şu ki;sizin sevdiğiniz sizi sevmiyorda yada ilgisizse bitirin tüm ilişkinizi çünkü karşınıza sizin sevebileceğiniz ve sizide seven biri çıkıyor buna inanın..
    sevmediğiniz birinide asla hayatınıza sokmayın çünkü yürümez asla zamanla filan alışılmaz aşk varsa vardır iki kişi arasında yoksa yoktur sırf sizi seviyor diye şans vermek zorunda değilsiniz..
    ben böyle yaptım ve gerçekten dogrusunu yapmışım sunki ilişkim çok zor bir dönemden geçiyor biticek gibi ama en azından bende sevdim oda beni sevdi..yani her ikisinide hayatınızdan uzak tutun canlarım..

16. 4 Ağustos 2008
  17. kxixsmetsiz kedi

kxixsmetsiz kedi 15senedirseviyorum seniii Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    gönül işi tek taraflı olmaz...iki türlüde bence sonuç hüsran olur..en güzeli hem sevdiğin hemde sevildiğin insanla beraber olmak.bence ikisinide haytınıza sokmayın..önünüze sizi seven ve sizinde sevebileceğiniz birisi mutlaka çıkacaktır.....

18. 4 Ağustos 2008
  19. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    3. kişi doğrusu olabilir:jeyyar:

demek istediğim, ilişkide sevginin karşılıklı olması gerektiğine inanıyorum, bu durumda bahsettiğin 2 durumda da benim için ilişki söz konusu olamaz.

her yeni gün bize neler getiriyor. Karşılıklı sevgiyi tadabileceğin bir ilişkiyi neden sen de yaşamayasın ki, mutlaka bu ikisinden birini seçmek zorunda mısın?