Sizin bebeginizin sakat dogacagini bilseniz,dogurur musunuz?

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve mondschein2 tarafından 21 Kasım 2007 başlatılmıştır.

21 Kasım 2007
    Konu Sahibi : mondschein2
  1. mondschein2

mondschein2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaslar bilmem duydunuzmu zeynep tokus 6,5 aylik bebgi dunyaya gelmis ve,sakat olma ihtimali varmis,babasimi yada baskasi galiba ölsün demisler,allah korusun,

BEN ASLA BOYLE BIRSEYE IZIN VERMEZDIM,BEBEGIM NASIL OLURSA OLSUN ALLAHIMIN BANA BIR EMANETI O,SIZ SIZ OLUN BEBEKLERINIZE KIYMAYIN,UNUTMAYIN HER AN BIR IMTIHANDA OLABILIRSNIZ,
    SIFADA ALLAHTAN HASTALIKTA,DERDIN DERMANIDA SÜKÜR EDIN HERZAMN,DUA EDIN,ALLAH BIZIMLE,BIR ANNE COCUGUNA NE KADAR MERHAMETLIYSE ALLAH O COCUGA ANNEDEN DAHA MERHAMETLIDIR.

2. 22 Kasım 2007
  3. umaysu

umaysu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızıma hamileyken 1 dr bana sakat olacağını ve aldırmamı söyledi.biz eşimle beraber kesin bir dille aldırmıyacağımızı,onun bize allahın bir lütfu olduğunu söyledğimizde dr tuhaf bir ifadeyle yüzümüze baktı....şimdi kızım nurtopu gibi maşaallah:nazar:11 aylık oldu:KK46: sağlığı yerinde......Şeniz

4. 23 Kasım 2007
  5. mondschein2

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    cok sevindim arkadasim allah anali babali buyutsun umarim yazmis oldugun mesaj herkese ormek olur tebrik ederim,ama bazilari varki hic dusunmeden yapyiorlar bence ne olursa olsun,ister maddi durumu kotu olsun ister ayrilmis olsunlar ister sakat,dedigin gibi onlar allahinbize verdigi emanetlerdir,paylasim icin sagol

6. 25 Kasım 2007
  7. adacem

adacem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cok zor bir soru aslinda,ama ben bebegimin kalbinin atisini gordugumde hic dusunmemistim sakatmi olur olursa ne yaparim diye cunki ne olursa olsun o Allahin bana gonderdigi bir melekti

8. 25 Kasım 2007
  9. cemre_SU

cemre_SU halasının kuzusu:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    aldırmazdım derdini veren allah dermanınnıda verir

10. 17 Aralık 2007
  11. gxuxlxuxcxuxk

gxuxlxuxcxuxk Allahım sana emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben aldırmazdım..2.5 ay önce boş gebelikten kürtaj oldum..dr.ilk zamanlar sakat olabilir demişti..çünkü kalp atışı yoktu hiç olmamıştı..3 aylıktı ve kürtaj oldum..ama sakat olsada doğuracaktım..ama eşim...hayır dedii.ben şok oldum..neyse zaten o ara baya zor günler yaşadım.tekrar dile getirip üzülmek istemiyorum..ben doğururum ama eşim.....

12. 25 Aralık 2007
  13. mondschein2

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    :çok üzgünüm:inan cok uzuldum canim ya,,bazen babalar bizim gibi olamiyorlar anne yuregi inan baska,uzulme canim :1hug::1hug:

14. 25 Aralık 2007
  15. suavea

suavea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bu çok zor bir karar başına gelmeyen ne kadar zorluk çekeceğini bilemez
    Allah kimsenin başına vermesin.
    uzun yıllar kadın doğumda çalışan bir sağlıkçı olduğum için çok farklı vakalarla karşılaştım başıma gelmediği için yorum yapmam zor ama o zavallı çocuklarlarda yaşamları boyunca çok eziyet çekiyorlar:çok üzgünüm: bir çok kez çok ağır ameliyetlara giriyorlar ve maalesef ülkemiz koşulları ne yazıkki sakat çocuklar ve aileleri için hayatı kolaylaştıramıyor...
    çok zor verilecek bir karar Allah kimseyi böyle bir karar vermek zorunda bırakmasın

16. 25 Aralık 2007
  17. mondschein2

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn,arkadasim aminnn,ins kimsenin basindan gecmez,rabbim butun bebekleri herkesi korusun,,,,,,,,,,

18. 25 Aralık 2007
  19. KubraBetul

KubraBetul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    :KK46:mrb buna benzer bir olay benim başıma geldi hamileliğim sırasında ultrasonda herşey normalken tahlillerde bebeğim problemli gözüküyordu.ama biz kesinlikle aldırmayı düşünmedik.ama o dönemde üzüntüden saçlarım beyazladı.şimdi kızım 3 yaşında maşallah gayet sağlıklı ve de çok akıllı.allah kimseye böyle acı yaşatmasın.senağlama