sizin bebeklerde böylemi

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve TuzluCekirdek tarafından 22 Kasım 2008 başlatılmıştır.

22 Kasım 2008
    Konu Sahibi : TuzluCekirdek
  1. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    :CüvCüv:selam bayanlarrrr:CüvCüv:
    ya ben size bişey anlatacağım şimdi benim oğlum sabahları deli gibi oynuyor ama öyle böyle değil bende hareketleri görmek için yorganı üzerimden alıyorum ve hemen hareketleri duruyor kapatıyorum yorganı tekrar kuduruyo akşamlarıda eşimle biz karanlıkta oturmayı severiz mumlarla akşamlarıda deli gibi. bence artık geceyi ve gündüzü ayırt edebiliyor ışığı seçebiliyor. sizinkiler nasıl şubat anniş adaylarıııŞeniz

2. 22 Kasım 2008
  3. ssaslan

ssaslan oğluşuna aşık (Sibel) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet ya benimki sanki gündüzleri hiç uyumuyor
    önceki gün saat 5 ten gece 1,5a kadar nonstop
    kıpırdayıp döndü

4. 22 Kasım 2008
  5. sunseet

sunseet ARDA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar benim bebişte çok hareketli :nazar: maşallah bebişlerimize kıpır kıpırlar valla hiç durmuyolar durmasınlar zaten şimdiden sonra hareketleri çok önemli kızlar günde en az 10 kere hissetmemiz lazım artık babasının sesini bile tanıyo onunla konuştuğu zaman hemen tekme atıyo bebeişimiz çok tatlılar bir an önce şubat ayı gelsinnkaydirigubbakcemile2

6. 22 Kasım 2008
  7. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ay ne güzel yaa.benimkide sabahları oynuyo cok fazla olarak.yorganın altında tabi.aksamlarıda oynuyo.düzenli maşallah.saat tutuyorum ve bayadır öyle

8. 24 Kasım 2008
  9. s.ozozel

s.ozozel T&M&S (Sibel Şengül) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    benim oğlumda sıklıkla sabahları oynuyor ben istem dışı gece karnıma elimi koyuyorum çünkü her sabah kendimi karnım açık ve elim karnımda buluyorum elimin olduğu yere tıp tıp vuruyor. Akşamları da yemekten sonra film seyrederken... bazen iş yerinde tekmeliyor.

10. 24 Kasım 2008
  11. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar benim bebeğim babasınıda hissediyo artıkkk... bugün babasının askere gidiş videosunu izledik ve deli gibi tekme atıyor oğlum bak baba diyorum nasıl tekme atıyor.. zaten babamız göbüşümüzü bir ellesin artık deli oluyor benim oğlum babayı hissediyor cnm benim

12. 25 Kasım 2008
  13. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    ya benim kız korkarım ki geceleri daha çok oynuyor, gündğzleri de oynuyor ama geceleri sessiz ortamdan mı bilmiyrum daha çpok hissediyorum, inşallah doğunca da öyle olmaz, uykusuzluk çekmek istemiyorum

14. 25 Kasım 2008
  15. senemcik

senemcik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim cimcime kızımda akşam ymekten sonra uzun süreli yayılarak aturdummu durmuyor hiç.geceleride hep hareket halinde ve aramızda bi bağ oluştu ben ne zaman yatakta eşime sarılsam hemen tekmeliyor bende eşime seninki kızkandı diyorum oda kızım sen babayımı istiyon diyip sevdimi dahada bir coşuyor.gecen gece yatakta eşime bizim cimcime hep gecelerii hareket ediyor istermisin doğduğunda geceleri uyutmasın dedim 1 tekme annecim bu evet demekmi dedim 1 tekme eşime yndık dedim bi tekme biz böyle anlaşıoruz dedim 1 tekme.resmen duyuyor bizi.meleğim benim yaa ölüyorum sabırsızlıktan...

16. 25 Kasım 2008
  17. s.ozozel

s.ozozel T&M&S (Sibel Şengül) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ayyy teyzesinin akıllı kuzusu yerim ben onuuuu Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip eder inş. seninkini benimkini cümlemizinkini
    :asigim:

18. 25 Kasım 2008
  19. senemcik

senemcik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    amin canım hepimizin hayırlısı ile.şimdi bile cimcimemden bahsettik ya harekete geçti hemen..akıllı kızım benim yaaa