sizin bebeklerinizde kusuyormu

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve EU3 tarafından 15 Ocak 2009 başlatılmıştır.

15 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar oğluşum çok kusmaya başladı neden acaba ne yapabilirim
    birkere kustumu arkası bütün gün geliyor çok üzülüyorum:çok üzgünüm:

2. 15 Ocak 2009
  3. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

benimkide kusuyor ama çok sık emzirdiğim zaman kustuğunu fark ettim şimdi hemen hemen vermiyorum meme

4. 15 Ocak 2009
  5. cicek35

cicek35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimkide çok hele hele çok ve sık emdiyse daha güzel kusuyor :) sinir geliyor bazen. peynir gibi yapıp çıkartıyor kilo alışında sorun olmadığı için müdaheleye gerek duyulmuyor . geçicek inşallah

6. 15 Ocak 2009
  7. yexsxilxoxzen

yexsxilxoxzen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    önceleri daha çok kusuyodu kızım artık kussada çok kusmuyorr eskisi kadar degilll

8. 15 Ocak 2009
  9. sherry456

sherry456 Guest

bu konuda en dertli benim galiba doğduğundan beri hala hergün kusuyor kızım. kilo alımı ve gelişimi normal olduğu için dr lar sorun olarak görmüyorlar.ama ben bunaldım artık ha bire önlük kıyafet değiştirmekten.sabrediyoruz bakalım ne zaman bitecek .

10. 15 Ocak 2009
  11. EU3

EU3 Guest

bizim dr da normal diyo ama her kustuğunda içim acıyor
    artık önlükle dolaşmaktan bıktım tam üstünü değiştiriyorum hadi bidaha çıkartıyor
    6 aydan sonra geçiyor diyolar inşallah geçer artık kusmasın istiyorum:çok üzgünüm:

12. 15 Ocak 2009
  13. helinasli

helinasli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benim oglum da cok kusuyor..hatta aynen dedigin gibi sabah basladiysa butun gun devam edio..ama bazi gunler nedendir bilinmez kusmuyor..insallah gecicek inaniyorum..

14. 16 Ocak 2009
  15. NAZ78

NAZ78 TUĞÇE'NİN ANNESİ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızım da önceleri daha çok kusuyordu bu aralar biraz azalsa da yine de kusmaya devam... yeni doğduğunda o kusardı ben başında ağlardım Allah'a şükür şimdi daha iyi ama galiba ben üşüttüğüm zaman daha çok kusyo siz de bi dikkat edin. bazen terliksiz dolaşıyorum hemen fark ediyo biraz da bizden soğuk alıyolar gibi kendimize de dikkat etmemiz gerekiyo aslında kıyamam ben minişlerime:ecrin_bebek:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

16. 17 Ocak 2009
  17. EU3

EU3 Guest

sağol canım evet bende alışana kadar bebeğim her kustuğunda ağlıyordum eşim hangimizi susturucağını şaşırıyordu

18. 20 Ocak 2009
  19. 19KasimBhr

19KasimBhr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Benim kızımda çok kusuyordu son zamanlarda azaldı fakat yinede günde 1 2 kez en az kusar.Herhalde unutturmak istemiyor=) o kadar çok kıyafeti var ki ama malesef hepsinin önünde bir önlük.40 ı geçkin önlüğümüz var bazen bir günde bitiyor hepsi.Kusması bir yandan şimdi dişler yüzünden sürekli ağzından su akıyor o yüzden kusma azaldığı halde yine önlük takmaya devammm=)