sizin ceveplarınıza çok ihtiyacım var

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve xoxzlemle tarafından 25 Nisan 2008 başlatılmıştır.

25 Nisan 2008
    Konu Sahibi : xoxzlemle
  1. xoxzlemle

xoxzlemle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :sm_confused:arkadaşlar sizden bi fikir bi cevap bekliyorum adetim 2 mayısta olucak yani daha 1 hafta var ama birden hızla kilo almam aşırı iştah yemek yedikten 1 saat sonra tekrar acıkıyorum bide göğüs uclarım çok hassaslaştı hatta durumu eşimde farketti bana sen hamilesin diyo gitmiş erikti çilek ti doldurmuş evi benden habersiz ama ne mide bulantısı ne başdönmesi yok bende birde sürekli lavaboya çıkıyorum sizce benim durumum ne lütfen biri bana açıklasınsenağlama
    ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜRLER

2. 25 Nisan 2008
  3. dilruba_diba

dilruba_diba Guest

hadi hayırlısı tatlım inşallah hamilesindir.bulantı zaten hemen başlamaz gerçi o kişiye göre degişir kiminde 1 aylıkken,kiminde 2.ayında kiminde ise hiç olmuyor.
    kendini fazlada kaptırma sonra hayal kırıklıgına ugrar üzülürsün.
    ALLAH hayırlısı ile versin....

4. 25 Nisan 2008
  5. barcli

barcli ELVİN'İM ABLA OLUYOR Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bende aynı senin kilo alma iştah artma oldu bende yeni öğrendim hamile olduğumu 4 haftalık şimdi ama bende bulantı baş dönmeside var tabi sende olacak değil seni ümitlendirmek istemem hakkında hayırlısı olsun en iisi senin için beklemek...

6. 14 Mayıs 2008
  7. pamilya

pamilya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım allah hakıkında neyse hayırlısı onu versin ama belirtiler hamilelik belitileri inş hamilesindir iyi haberlerleeeeeeeeeeeeeeee

8. 14 Mayıs 2008
  9. betxuxl19

betxuxl19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Polikilinikte Test Yapsana Hadi Hayirlisi

10. 14 Mayıs 2008
  11. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    canım hamişmisin değilmisin çok merak ettim çünkü senin bu yaşadığın belirtileri ben adet olmaya yakın her ay yaşıyorum inş hamişsindir hadi hayırlısı haber vermemişsin ama bak kaç gün geçmiş:sm_confused:

12. 15 Mayıs 2008
  13. osii

osii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ne kadar komiksin canı erik ceken hamile mi oluyolülülülülülü hem ilk ay hamilelikte öle aşırı kilo alınmazsırnaşık şey biraz gercekci olalım umarım hamilesindir ama bu belirtiler hamilelik belirtisi degil bilgilerine arz ederim

14. 15 Mayıs 2008
  15. xoxzlemle

xoxzlemle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bilgilerin için teşk. ederim.. ama sen bekarsın evli değilsin 15 aydır bebek isteyen ve her ay bu ay gelecek diye ümit eden bir anne adayının psikolojisini anlamanı beklemiyorum evet canı erik çeken hamile olamaz bunu senin kadar bende biliyorum üstelik canım erik çekiyo diye de yazmamışım dikkatli okursan; fakat ben herayın aksine bu ay kendimi daha farklı hissettiğim için bu konuyu açtım komiklik olsun diye değil.. bir gün evlenipte bebek sahibi olmayı arzu edersin ve bu her ay hüsranla biterse beni anlarsın....Şimdi değil.

16. 15 Mayıs 2008
  17. xoxzlemle

xoxzlemle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ecenurcum sana durumu anlatayım ... 1 mayısta regl oldum ama sadece 1 gün oldu .. sonra bitti bende bunun üstüne 15 günün geçmesini bekliyorum üstüne görme olayı olabilir diye ama bilmiyorum yarın 15. gün ve kan testi yaptırmaya gidicem tamam canım işte olay bu daha bende bilmiyorum yaniia.s.

18. 15 Mayıs 2008
  19. EU1

EU1 Guest

canım allah gönlüne göre versin inşallah sonuç pozitif çıkar içimden bir ses hamilesin diyo hadi hayırlısı :1hug: