sizin de anneniz hamileliğinizde sizden intikam alıyor mu?

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve dilekdoruk tarafından 23 Eylül 2008 başlatılmıştır.

23 Eylül 2008
    Konu Sahibi : dilekdoruk
  1. dilekdoruk

dilekdoruk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba, ben 19+1 günlük hamileyim.Hamileliğim bugüne kadar çok rahat geçti, pek bir sıkıntım olmadı.Arada bi ufak bişeylerim olsa ki onda da pek dert yanmıyorum, annem hemen başlıyor, yaaa anne olmak kolay değil diye.Sanki intikam alıyor benden ya da ben mi çok hassaslaştım bilmiyorum.Bir keresinde çok kötü çıkardım yediklerimi, gelip yanıma bakmadı bile, tek söylediği olacak o kadar demek oldu, anne olmak kolay mı.Sizin anneleriniz hamileliğinizde size nasıl davranıyor, paylaşırsanız sevinirim.ben heyecanımı annemle paylaşırım sanıyordum ama o hiçbir şekilde yanımda değil.Ayrıca bebeğimin cinsiyetini öğrenir öğrenmez aradım, ilk söylediği erkek mi, ben erkek çocuklarını sevmiyorum, kız istiyordum oldu ve şimdi de sürekli erkek çocuklarını kötülüyor.

2. 23 Eylül 2008
  3. gxuxleda16

gxuxleda16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    pardon cnm ama bunları söyleyen kendi annen mi kayın validen mi
    sen şuan çok hassas bi dönemdesin gönlünü ferah tut

4. 23 Eylül 2008
  5. dilekdoruk

dilekdoruk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle kendi annem canım maalesef.Bir de sürekli bana moral vereceğine hamileliğimin başından beri sen kesin hamilelikte çok kilo alırsın, en az 20 alırsın diyip duruyor.Ben dikkat ediyorum dedikçe, sen alırsın diyor başka bişey demiyor

6. 23 Eylül 2008
  7. axsxkitom

axsxkitom Konyanın Gülü :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende 19+2 günlük hamişim. sağolsun annem hamile olduğum günden beri hep destek olmuştur bana.
    kilo tabikide alıcaksın hamilelikte ama annenin 20 kilo alırsın vs..demesi yanlış. zaten hassas bi dönemdesin iyice moralini bozuyor annen.
    kafana takma ve hamişliğin tadını çıkarmaya bak..

8. 23 Eylül 2008
  9. PureHate

PureHate Uğur böcüğüm (ÖzLem) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım inanki okurken kaynanan sanmıştım çok şaşırdım belki de sana abartılı geliyordur daha duygusal olduğumuz için olabilir mi
    Eğer gerçekten öyleyse senin psikolojini alt üst eder be tatlım fazla takmamaya çalış iyi tarafından düşün herşeyi

10. 23 Eylül 2008
  11. sedefcik

sedefcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bir anne kızına neden böyle yapar anlamış değilim.allah annene akıl fikir versin canım.çok canını sıkıyorsa fazla görüşme derim ben...

12. 23 Eylül 2008
  13. bebisim09

bebisim09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    yaww bi an kaynana geldi aklıma benimkide böyle çünkü ama annem deyince şaşırdım??
    benim annem her gün arayıp iyimisin diyo belkide sen çok duygusallaştın takma kafana..

14. 23 Eylül 2008
  15. dilekdoruk

dilekdoruk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sizin adınıza çok sevindim, anneniz size destek olduğu için. hamilelikte insan daha özel bir ilgi bekliyor yakın çevresinden, hele annesinden.Ben moralimi bozmamaya çalışıyorum ama ister istemez üzülüyorum, neyse ki eşim çok destek oluyor ve sürekli her konuda yanımda

16. 23 Eylül 2008
  17. bebisim09

bebisim09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    işte buna sevndim en önemlisi eşin desteği..

18. 24 Eylül 2008
  19. lebis

lebis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım slm. ben bu yazını okurken annemde yanımdaydı.inan cok üzüldü. gelsin ben ona gerekli ilgiyi gösteririm kıyamam ben ona dedi. ben anneme de eşime de yeterince nazlanıyorum. sağolsunlar çekiyorlar nazımı. o yönden şanslıyım. ama sende dua et eşin yanında. o sana yeter morelini bozma