Sizin de eşleriniz sinirli mi?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve EU1 tarafından 27 Ocak 2009 başlatılmıştır.

27 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

benim eşim çok sinirli.ufacık şeylere sinirlenir ve bağırmaya başlar.bütün apartman sesini duyuyordur valla .bağırma diyorum .ben öyle deyince daha çok bağırıyor.
    bende bağırmaya başlıyorum artık. bir de sinirlenince eline ne geçerse kırar en son laptopu fırlattı yere.tuvalet masasını örtüsünü çekti.üstündeki her şey yere.
    toplamasam en fazla bir gece toplamıyorum.sonra rahatsız oluyorum.sinirim bozuluyor ve topluyorum.
    siz olsanız ne yapardınız.aksi benim kocam.
    yoksa gezmesi tozması yoktur evcimendir aslında
    ama çok sinirli
    siz olsanız ne yapardınız ?sizin eşlerinizde böyle şeyler yaparmı ?

2. 27 Ocak 2009
  3. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    psikolojik destek almasını sağlayın..öfkesini kontrol edemiyor sanırım...

4. 27 Ocak 2009
  5. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    İşin zor valla o ne öyle .. bi sıkıntısı varsa destek alsın kendiside rahatlar evde çocuğunuz varsa etkilenir yazık çocuğada :KK43:

6. 27 Ocak 2009
  7. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    benim sözlümde aşırı sinirliydi...

herşeyi kırıp geeçrdi bağırırdı..

birgün böyle giderse ne saygı ne sevgi kalmayacak seviyorsan böyle davranamazsın diye feryat ettim..

vee 6 aydır hiçbir sorun yok hala ufak tefek sinirlenmeler oluyor ama asla ses yükselmiyor. ve hiç bişit kırılmıyor. bir ara her hafta bir telefon kırardı bardak arabanın camları falan derken herşey düzeldi..

14 şubatta nikah yapıcaz şimdi.. artık romantik bir adam var.

8. 27 Ocak 2009
  9. SutluKahve

SutluKahve Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.175
    Ödül Puanları:
    188
    Eşm genelde çok uyumlu sakin bir insan olmasına rağmen en olmadık zamanda, en ölmayacak konuda sinirden kudurur.
    Ne olduğunu anlamam bile..
    Eskiden ben de çıldırırdım, olay büyürdü. Şimdi kendi haline bırakıyorum. Köpürüyo, kükrüyo..
    Odadan çıkıp gidiyorum. Yapacak bir iş arıyorum, olmadı vurup kafayı yatıyorum.
    Birkaç saat sonra süt dökmüş kediye dönüyor. Ne yapacaksın geçim ehli olmak diye bişey var..

10. 27 Ocak 2009
  11. EU1

EU1 Guest

küsken falan normal davranmaz .iyi damarı çok iyidir ama kötü damarı tutumu yandım.
    mesela benim kızacağım seyler yapar. beni sinirlendirmek için.normalde halıya basmasın kızarım inadına yapar. küsken falan kapıları çarpar. bense o yokmuş gibi davranırım

12. 27 Ocak 2009
  13. Lavanda

Lavanda Başını eğme dik tut Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ah canım ya, sinirliyken hiç bişi deme sende, onun olmadığı bi odaya git sesini hiç çıkarma siniri yatışınca konuşun olmas mı

14. 27 Ocak 2009
  15. Mathilda_

Mathilda_ Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim eşimde cok düsüncesiz ve kabadır her dediği olsun ister fakat öyle sinirlenince zarar verme huyu yoktur cok sükür...
    Yani asla birsey kırmaz banada el kaldırmaz ancak laf söyler ama onu da öyle aşırı bağırarak yapmaz..
    En azından bu huyu iyiymiş a.s

16. 27 Ocak 2009
  17. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    benim eşimin böyle huyu yok ama yerinde olsam eşim sakinken konuşurdum.veriği zararı anlatmaya çalışırdım gerekirse psikolojik destek almasını söylerdim.ikna ederdim.eşim benden daha az sinirlidir.işinden dolayı sinirlidr,streslidir,dalgındır.ama bana yansıtmaz.bana yansıttığı sadece dalgınlığı bu da benim için hiç sorun değil :)

18. 27 Ocak 2009
  19. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Sevdigim sinirlidir, terstir hafif.
    Bir anda köpürür, ben orali olmayinca pusar yarim saat icinde özür diler.

Sinirli olmasina karsilik tepkini belli et birgün.

Ters zamanlarinda yine kalbimi kirmisti, ondan sonra bende actim agzimi yumdum gözümü, kiriyorsun dedim, icimdekileri döktüm. Kurban bayramindaydi üstelik.

Simdi o günden beri bir sinirlenmesini görmedim, insallah böyle devam eder.

SInirli insanlari, hep benim dedigim olsun insanlari idare etmek gercekten cok zor, ama unutmaki onlarida bizim gibi sogukkanli ve sakin bayanlardan baskasi idare edemez, bununda bal gibi farkindalar:KK66:)