Sizin de eviniz böyle mi ?Yoksa sadece benim evim mi böyle?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU1 tarafından 21 Ocak 2009 başlatılmıştır.

21 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Ben başka şehirde okuyorum her eve geldiğimde boşluğa düşüyorum sanki annemler akşam erkenden yatıyorlar ben 12 ye kadar oturuyorum ailemle hiç beraber oturamıyoruz hıc beraber tv ızleyemıyoruz hepimizin tv anlayışı farklı ızlediği programlar ve diziler ayrı belki evde her odada tv olmasından kaynaklanıyor bu durum ama benım canımı cok sıkıyor evde ablam ve babam calşıyor annem emeklı sabah erken kalkıyorlar ama bu 9 da yatmalarını gerektirmezki hiç sosyal bir yaşantımız yok ya çok sıkılıyorum boğuluyorum ben adeta bu evde hep odamda oturuyorum herkesın mı evı boyle yoksa sadece bizim ev mi böyle off ne yapsam ki anlamıyorum ya senağlamasenağlama

2. 21 Ocak 2009
  3. Canım genelde okurken dönüşlerde ev cok sıkıcı gelir insana..alışmışsın onlarsız ortama ve hareketli arkadaslar gençler..insan alıştıgını arıyor..tatil bitene kadar idare edeceksin..iş hayatı böyledir inan ben d eeve geliyorum biraz buraya takılıp yatıyorrum genelde sosyalliğe zaman az..öğrenciyken böyle miydik ..

4. 21 Ocak 2009
  5. EU1

EU1 Guest

birde ankarada yapacak birşey bualamıyorum ben ya:S

6. 21 Ocak 2009
  7. EU1

EU1 Guest

sorunum farklılaşmam benım değişmem değil ki ailemle beraber vakit geçiremem
    erkkenden uyumaları beraber oturamamız bu benı uzen

8. 21 Ocak 2009
  9. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    canım ankarada yapacak brşey bulamaman çok normal çünkü yapacak çok az şey var. ya alışveriş merkezlerine tıkılacaksın, ya kızılaya yada bahçeliye. ki hepsini hayatımın bir döneminde yaptım artık tahammül edemiyorum oralarda gezmeye. arkadaşların varsa onlara git oturmaya çok sıkılınca. giyin biraz yürüyüş yap. ama yok ailemi özledim yanlarında olucam dersen de onlarn izlediği televizyon programlarına takılıcaksın mecburen:)

10. 21 Ocak 2009
  11. EU1

EU1 Guest

evet haklısın ankarada hiç birşey yok evlenince ankarada yaşamıcam izmirde yasıcam ben kararımı verdım
    ailemle bir arada oturabılsek ah cnm ona bıle razıyım
    ama olmuyorrr maleseff hft içi böyle monoton hft sonu biraz daha iyi geçiyor
    eskden olsa öss telaşı okul telaşı falan derken eğlenceli geçiyordu ama şimdi ankara bana cok boş geliyor

12. 21 Ocak 2009
  13. EU3

EU3 Guest

biz ise babamı sadece yemeklerde görürüz sonra alır yemişini meyvasını geçer diğer tv'li odaya açar haber kanallarını orada oturur, ne bir sohbet ne bir muhabbet geçmez aramızda belkide ablam annem ve ben konuşacak özel konularımız var diye gidiyor bizi yanlız bırakıyor ya da izlediğimiz diziler ona sıkıcı saçma geliyor anlayamadım... Allah başımızdan eksik etmesinde varsın içerde otursun napalım :)

14. 21 Ocak 2009
  15. EU1

EU1 Guest

amin cnm eksik etmesin tabii onları başımınzdan allah
    bizde de oyle cnm babam gidince biz biraz otururu dağılırz
    sizde evde 4 kişisiniz sanırım ama sankı bana
    başka ınsanların evı daha eğlenceli daha bir hoş sohbet geçiyormuş gibi geliyor ....

16. 21 Ocak 2009
  17. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    kimyon ne demek ankarada yapacak bişey bulamıyorum...:mymeka:
    ankaraya haksızlık etme canım..
    bence okul hayatı seni değiştirmiş....
    farklı ortamlar farklı arkadaşların olduğu için hayat görüşünde değişmiş....

18. 21 Ocak 2009
  19. EU1

EU1 Guest

dur kızma mesela bana birşeyler söyle yapılacak