şizin eşiniz nasıl

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve busevay tarafından 8 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Haziran 2008
    Konu Sahibi : busevay
  1. busevay

busevay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ya ben artık bu pc nini basına oturduğumda eşim başlıyor söylenmeye nedenmi bıkmış artık kadınlar kulübüne ayırdığım vakıy-tı ona ayırmıyormuşum aslında onunlada ilgileniyorum ama yinede 5 dakıka görmesin pc nın başında fena taktı anlıcanız sizinkılerle de yaşıyormusunuz bu sorunu aslında cok gırmıyorum ben ama benım eşim gibi olan varmı aralarında merak ettim... :eek:klava:

2. 8 Haziran 2008
  3. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.034
    Ödül Puanları:
    163
    yok bizde sorun olmuyor ben gündüzleri buradayim esim isten gelidiginde pc kapatir onunla ilgilenirim beraber vakit gecirdikten sonra esim tv karsisinda uyuklar o zaman aciyorum kk yiyerimseniben

4. 8 Haziran 2008
  5. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    tatlım benim kocam bilgisayar hastası oldugundan bişe demiyor bana:))))

6. 8 Haziran 2008
  7. nihal_13

nihal_13 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Aaaaa aynı benim eşim,:1shok: yok kardeş valla yalnız değilsin...Kendisinin tek yaptığı evde televizyon izlemektir bende sevmen tv izlemeyi bende geçerim pc başına...Hemen sorun olur..diyorumki ee sen sevdiğin bişeyi yapıyorsun bende sevdiğim birşeyi yapıyorum sorun ne burda diyorum...
    Hayır benim durumum normal diilmiş neden normal insanlarla dertleşmeyip sanalde tanımadığım insanlarla dertleşirmişim..Erkekler ilginç valla...CADIARZU

8. 8 Haziran 2008
  9. busevay

busevay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet nihalcim kendileri istediklerini yapıyor benimki pc de istediğinde arabalara bakıyor ama ben kk ne girdigimde yok ben neden böyle ymişim bende busaat oldu uyandırmadım (daha burda olmak için) ama olsun bugün pazar uyusun dinlensin diye bende zaten uyandırmadım:dance::dance::dance::dance:

10. 8 Haziran 2008
  11. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    Bence haklı.Tabıkı ondan baska seylerlede uğraşacaksın ama abartmamak lazım.Mumkunse o yokken ac bılgısayarı. o varken de ılla gırmek ıstıyorsan bırlıkte bır sure belırleyın yarım saat sonra kapatıyorum..vs. gibi.Sürenızı de asmayın.Sorunu boylece cozersınız.

12. 8 Haziran 2008
  13. busevay

busevay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok ben ilgisiz degilim sorunda burda o fazla karısıyo benı hep yanında istiyor her dakika bırlıkte olamayızkı buda insanı sıkmazmı bı sure sonra insanların kendılerıne ayıracağı vakıtlerı ben burda gecırıyorum gunduz calıştıgım icin aksam bir saat falan buda hakkım degilmi?a.s.

14. 8 Haziran 2008
  15. nihal_13

nihal_13 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sanırım pc başında zaman geçiren kadın profili onlara biraz garip geliyor...Hatta onlara göre evli bir kadının evinden başka bişeyle ilgilenmiyor olması lazım...Bide maşallah öle bir hale getirdilerki şu sanal alemi, her pislik burda, buraya takılanlar mutlaka yanlış şeyler yapıyordur, kadın veya erkek farketmez, şu pc nin başında biraz otursun hemen yanlış bişeyler aranır altında...Birazda bunların etkisi var galiba....

16. 8 Haziran 2008
  17. busevay

busevay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    uyandı ben kactım yorumlarınıza vakıt bulunca bakacagım kızlar tşk şimdiden öpüldünüz

18. 8 Haziran 2008
  19. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bazen takılmak amaçlı der yine mi kadınlar kulübü .ama bende genelde ya işyerimden kısıtlı zamanlarda fırsat buldukça yada eşimin yanında dizüsütünü alarak giriyorum. bir yandan sohbet ediyoruz , isterse çayı kahvesi meyvesini getiriyorum bir yandan da KK'da dolaşıyorum...zamanı yi ayarladın mı sorun olmaz canım:))

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.