sizin hayran oldugunuz ünlü kim??

Konusu 'Geyik Sohbeti' forumundadır ve zafergamze tarafından 19 Eylül 2010 başlatılmıştır.

19 Eylül 2010
    Konu Sahibi : zafergamze
  1. zafergamze

zafergamze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar benim fazla ünlülerden sevdiğim yok yanlız candan ercetini seviyorum tip olarak bide güzel şarkı sölüyo sizin sevdiğiniz ünlü şarkıcı film oyuncusu kim..

2. 19 Eylül 2010
  3. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    ebru gündeşe çok hayranım lise çağlarında bayağa bağımlı haldeydim şimdi biraz geçti ::KK70:

4. 19 Eylül 2010
  5. yellowbomb

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    hatta öğretmenim in yakın akrabası ebrunun abisini tanıyormuş yazlıkları karşılıklıymış beni görüştüreceklerdi telde bişeler oldu ama ben cesaret edemedim ya sanki insan yani bizim gibi biri ama çok heyecanlanmıştım az daha uğraşsam görüşecektik telde aman uzun hikaye şimdi

6. 19 Eylül 2010
  7. zafergamze

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    vouw gzll mişş keşke eline fırsat gecmişken degerlendirsedin bideha ya nasipp :)))

8. 19 Eylül 2010
  9. BEBEKKAFA

BEBEKKAFA Yağmur'umu bekliyorumm:) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    61
    hımm ...

sanatı,kişiliği,duruşu,sesi vs gibi hayranlık değilde beğendiğim ünlüler var...

herşeyiyle hayran olduğum ise tek bir kişi var o da MICHEAL JACKSON......
    sesi,müziği,şarkıları,kişiliği,inceliği,dünyaya bakışı,kalbi....herşeyiyle idol....

beğendiklerim ise;

oyuncu olarak : şener şen , türkan şoray,haluk bilginer,başak köklükaya,binnur kaya,kenan imirzalıoğlu,nejat işler,nurgül yeşilçay,beren saat,kıvanç tatlıtuğ,tuncel kurtiz,engin günaydın,erol günaydın,fahriye evcen

bunların oyunculukları 10 numara bana göre...

şarkıcı olarak: funda arar,kıraç,yaşar,tarkan,şebnem ferah,ebru gündeş...aklıma gelenler

bir de okan bayülgeni çok severim...zekası ve kültürüyle sevdiğim bir ünlü kendisi...

aklıma gelmeyen unuttuğum varsa kusuruma bakmasınsempatiksalakcinni

10. 19 Eylül 2010
  11. BEBEKKAFA

BEBEKKAFA Yağmur'umu bekliyorumm:) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    61
    hah mesela şimdi geldi aklıma,ajda pekkan,nilüfer ve sezen aksununda seslerini severim çok....efsaneler nasıl unuttum.....

12. 19 Eylül 2010
  13. zafergamze

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    a.s gamze bunu begendi a.s şutarafagitti

14. 19 Eylül 2010
  15. yellowbomb

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    evet canım süper bir fırsattı çok yaklaşmıştım ona..hatta öğretmenim akrabasına benden bahsetti ebrunun abisine söleyin falan bu kızı görüştürleim diye..sonra ebrunun abisinin ya ya kızı yada yeğeni tam hatırlamıorum öğretmenimin yeğeniyle çok yakınmış ..öğretmenim kendi yiğenine demiş kızda nomu istemiş..öğretmenim koşa koşa geldiydi bizde beden dersindeydik hatta nonu ver kız arayıp vericem şimdi yeğenine demişti öğretmen bile heyecan yapmıştı...sonra nomu ebrunun abisinin kızının en yakın olan arkadaşına verdik ...kız demiş ebrunun yiğenine o da almış nomu tamam aratıcam ebru ablama onu demiş beklesin demiş büyük ihtimal gizli nodan arar açsın demiş...sora bekledim bikaç gün aramadı ama elim tetikteydi tel çalınca ateş basıodu bana ...sonra ben bu kızla konuştum kızın annesi aldı teli "canım onlar sanatçı çok yoğunlar inşallah arar ama kaç kişi vardır arayacağı senin gibi kim bilir dedi.." ama tel non ona ulaşmış ama yoğunmuş dedi.....bu bile bana yetmişti yani tabi benim o günlerdeki halimi düşünün hergün titriodum:KK70:ama gelgelelimki aramadı bende daha yeğenini falan aramadım çünkü gerçekten cesaret edemedim çünkü çok fena oluyordum öle kaldı

16. 20 Eylül 2010
  17. zafergamze

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tabi onlara şimdi kaç kişi böle gidiyodur milyonlarca hayranları var hangi birine baksınlarr ama insan heycanlanır bende olsam bi umut beklerdim telini neyse saglık olsun :teselli:

18. 20 Eylül 2010
  19. merve90

merve90 aşkımsınn senn:)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    şarkıcılardan murat boz fanatiğiyim,oyunculardan beren saat number one herşeyiyle güzelliği olsun rolü olsun süper,birde birkan sokulluya hastayım yakışıklılığınaa:)))