Sizin için ne ifade ediyor bu durum?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve helenic tarafından 16 Mart 2010 başlatılmıştır.

16 Mart 2010
    Konu Sahibi : helenic
  1. helenic

helenic Guest

Flört aşamasındayken,hatta henüz ortada ciddi bir ilişki yokken; eşiniz bir takım chat odalarına girip webcam.da kızların soyunmasını izlemiş...Ve benzeri şekilde sanal sex muhabbetler yapmış,hemde sayıca epey bir fazla...
    O sırada sizinle uzaktan görüşüyor,arada mesafe var çünkü...

O da yetmemiş,sizi tanımadan önce yine chatten bulduğu bir sürü kadınlarla konuşuyor. Hatta evli olanlarla bile canımlı cicimli hayatımlı msn.de ve mailde konuşuyorlar aylarca. Ve gerçek hayatta görüşüyorlar.
    Birden fazla msn adresleri falanda var,ve bir sürü chat odalarına girilmiş...

Bunun gibi bir sürü şey,ve siz bunları evlendikten sonra şans eseri bilgisayar kayıtlarında görüyorsunuz...
    Eşinizle konuştuğunuzda, bekarken bu tarz şeyler yaptığını,o sıralar can sıkıntısından bu tür şeylere bulaştığını söylüyor.Şimdi ise o adresler yada başka adresler üzerinden kimseyle konuşmadığını defaatle yeminlerle söylüyor.

Siz,bir saplantın varsa söyle ayrılalım diyorsunuz,yada uzmandan yardım almasını söylüyorsunuz.

O ise,yeminler edip böyle bir saplantısı olmadığını söylüyor. O zamanlar normal gelen şeylerin şimdi yanlış olduğunu anladığını söylüyor. Evliliği boyunca böyle bir şey yapmayacağının garantisini veriyor yeminler ediyor;hatta gerekirse bu tarz bir sözleşme yapalım diyor hukuki olarak...

Siz başlarda bunu kabulleniyorsunuz,ama olanlar bir türlü aklınızdan çıkmıyor. Her ne kadar sizden önce olmuş olsada,bunun bir kısmı sizinle ilişkiye başlama safhalarıyla kesişiyor 3-4 aylık süreçte...

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?
    Bu konuda cidden fikirlerinize ihtiyacımız var bir arkadaşım adına,şimdiden teşekkürler herkese...

2. 16 Mart 2010
  3. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence bekarken ve önceden olmuş bişey önemsenmemeli diyorum hadi yine yaparsa o zaman sorun olur yani

4. 16 Mart 2010
  5. Glorya

Glorya SıkıLdımmı ne? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kabul ettiyseniz düşüncelerinizi değiştireceksiniz...yada hiç kabul etmeyeceksiniz

6. 16 Mart 2010
  7. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Sizden önce olan olaylar yüzünden eşinizi yargılamayın lütfen.Ki buna hakkınız yok.

Pireye kızıp yorgan yakmak gibi olur.

8. 16 Mart 2010
  9. helenic

helenic Guest

Kabul etti kelimesi yanlış oldu sanırım orda, yani bir süreliğine onun dediklerine inandı diyelim. Evlendikten sonra 1-2 ay içinde öğreniyor bunları kafamçokkarıştı

10. 16 Mart 2010
  11. helenic

helenic Guest

Sevgili Kuzum,haklısın ama ortada evli kadımlarla görüşülmüş kişiler bile var, bu noktada yinede eşine güvenirmiydin?

12. 16 Mart 2010
  13. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Kendimi senin yerine koyuyorum, evet içimde hep "acaba"lar olurdu ama seninle ilişkisine başladıktan sonra bir yanlışı yoksa güvenmekten başka bir çıkar yolum olmazdı sanırım.

14. 16 Mart 2010
  15. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ıyıde cıddı bı ılıskı yokken yaşanmıs bunlar ve bekar bı erkek sonucta yaşmıs olabılır..
    ve konustıugu kadınlar evlı ıse erkek napsın evlı kadın utanmıyoda bekar adammı utansın..
    guven yoksa evlılıgın temelı sallanır zaten...

16. 16 Mart 2010
  17. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Ben kabul edemezdim böyle bir olayı..
    Tüm bunları 15 yaşında yapmış olsa ergenlikteymiş der güler geçerim..
    Ama yetişkin,sağlıklı bir insanın kadın ya da erkek farketmez cinselliği normal yollardan yaşamaması benim aklımda o kişinin hep ruhsal problemleri olduğunu getirir..

18. 16 Mart 2010
  19. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Soğurdum,içim kaldırmazdı.:sinifsinif: