sizin kocalarınız nasıl sevindi lütfen cevap yazın çok kötüyüm...

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve atala tarafından 4 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : atala
  1. atala

atala Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    93
    arkadaşlar merhaba benimde hastalanmama tam bir hafta var ve iki gündür lekelenmem oldu dün bi test aldım baktım ve silik pembe çıktı normalde hiç çizgi belirmezdi silik çıktığı için ben hamile olduğumu düşünüyorum fakat karnım ağrıyor malesef çalışan bir bayanım ve dinlenemiyorum üstelik dün stresli bir gece geçirdim eşim çok stres yaptı silik çıkınca ne olduğunu anlayamadı belkide kesin değil diye ümitlenmek istemedi ve çok havalara uçmadı diye bende çok üzüldüm ağladım ve hala karnım ağrıyor

2. 4 Ağustos 2009
  3. siyahinci

siyahinci prens annesi Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    eğer çok sevinseydi ve hamile olmadığın ortaya çıkınca (ki inşllh hamilesindir) sen daha çok üzülecen hayal kırıklığına uğrattığını düşüncektin daha çok üzülürsün
    bence bekle ve kesinleşince tepkisini ölç
    :teytey:

4. 4 Ağustos 2009
  5. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    kan testi yaptır.belki değilsindir canım ondan öyle davranmıştır eşin.inşallah hamilesindir.kan testi yaptır rahat edersin.

6. 4 Ağustos 2009
  7. basakk600

basakk600 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benımde karnım agrıyoru hatta her an adet gorucem dıe beklıyorum ama hamıleymısım

8. 4 Ağustos 2009
  9. ilsenim

ilsenim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bu kadar üzülücek bişey yok eşin emin olmadan sevinmek istememiş kan testi yaptır kesinleşsin bakalım o zaman gör sevinmeyi inş hamilesindir allah hayırlısını versin

biranne54 bunu beğendi.
  10. 4 Ağustos 2009
  11. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kesin belli olmadan ikinizde sevinmeyin. bizde havalara uçmuştuk hatta dr yeni gebelik olabilir demişti. ama bebişim tutunamadı. erken sevinmek hiç iyi olmuyor insanın psikolojisini çok etkiliyor

12. 4 Ağustos 2009
  13. pembedusler

pembedusler Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım eğer hamile değilsen eşinde çok sevinim tepki verseydi sen üzülürdün diye çekinmiştir eminim.şimdiden kendine bu kadar stres yapma.inşallah hamilesindir.kan testi yaptır kesin belli olsun.rabbim hayırlısını versin.

14. 4 Ağustos 2009
  15. atala

atala Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    93
    hepiniz haklısınız belkide ben abartıyorum ama insan hamile olduğunu düşününce sanki tek doğurganlık kendisine verilmiş bişey sanıyor ve herkezden özel muamele bekliyor eşime haksızlık ediyorum belki ama hani o filmlerdeki erkekler gibi davranır sanmıştım havalara uçar beni kucağına alır çevirir falan ne bilim.ama hepiniz haklısınız erken sevinmek için de iyi değil. üstelik pazar gecesinden beri lekelenmem devam ediyor işallah tutunur hayırlısıyla hepinize teşekkürler ne güzel paylaşımlar oluyor saolun.

16. 4 Ağustos 2009
  17. feraye1987

feraye1987 BEBEGİM HEP BENİMLE OL Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım inşallah hamilesindir insanın bu durumlarda psikolojisi çok bozuluyor.ama idrar testi herzaman kesin sonuç vermiyor onun için kan testi yaptır ama bize haber vermeyide unutma tamam hadi kendine ii bak...

18. 4 Ağustos 2009
  19. atala

atala Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    93
    zemuszemusişallah bundan sonra burdayım mutlaka haber ederim lakin siteyi kullanmayı hala beceremedim kocaman insan oldum anne adayıda olsum daha neler oldum ama bi siteyi kullanmayı beceremedim