Sizinde eliniz hiç rahat durmuyor sivilcelerinizimi sıkıyorsunuz? Sivilce izleri için

Konusu 'Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları' forumundadır ve BurdaMutluyum tarafından 11 Şubat 2007 başlatılmıştır.

11 Şubat 2007
    Konu Sahibi : BurdaMutluyum
  1. BurdaMutluyum

BurdaMutluyum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar bende öyle çok değil ama arada bir çıkıyor sivilce. Eee bende doğal olarak oynuyorum ve iz kalıyor. Cildimde ten rengimden biraz daha koyu renkli lekeler ve sivilcelerden kaynaklanan gözenekler oldu. Önereceğiniz evde yapılan türden ya da dışardan makul fiyatlara elde edebileceğimiz deneyip sonuç aldığınız bi formülünüz var mı? benim için ve aynı zamanda tüm bayanlar için paylaşın lütfen...

2. 11 Şubat 2007
  3. BurdaMutluyum

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar biraz önce arkadaştan duydum papatya çayının buharına yüzümüzü terleyene kadar tutarsak her şeye iyi geliyormuş. hergün yapmamız lazımmış

4. 11 Şubat 2007
  5. BenCano

BenCano ~HürGeneral~ Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    deneyelimm bakalımm

6. 11 Şubat 2007
  7. vitamin

vitamin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    süzme yogurt bal muz şeftali salatalık ezip yüzümüze her akşam sürersek çok faydalı birde her akşam saf gül suyuyla yüzümüzü silersek gül suyunun sıkılaştırıcı etkisi vardır yuurta akı ve toz şekeri karıştırıp yüzümüze üç günde bi sürersek şekerin peling etkisi var yumurta akınında sıkılaştırıcı etkisi var yüzdeki lekelere en iyisi elma suyu sürmektir yada elma sirkesi ama elma suyunu tercih etmenizi tavsiye ederim elmayı rendeleyip yüzünüzede sürebilirsiniz lekelere birebir

not:yazdıklarım hepsini denedim sonuç çok iyi

8. 11 Şubat 2007
  9. ben buradayxixm

ben buradayxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :1yes2: sarı kantaron sivilceye ve sivilce lekelerine çok iyi geliyor temiz bir cilde sürüp gece yatın bunu birkaç gece tekrarlayın

birşey daha söylemek istiyorum. sarı kantaron otu aynı zamanda kanserede çok iyi geliyor. özellikle bir kanserli hastanın içinde bulunduğu hissettiği herşeye birebir. araştırmalarım doğrultusunda istanbulda ve ankarada yaşayan iki profesör hastalarına sarı kantaronda başlatıyorlarmış. hatta hap yapımına geçmesi gerekiyormuş. internette AV.İLHAN DEMİR in yazısını okumuştum. çok etkilendim. bizde yakınımıza sarı kantaron otunu başladık. Allah bütün kanserli hastalara ACİL ŞİFALAR VERSİN.Bilmeyenlere söyleyin lütfen.

10. 11 Şubat 2007
  11. BurdaMutluyum

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

vitamin teşekkürler. arkadaşlar elma suyunu hergün kullanırsak müthiş etkisi varmış ama devamlı kullanmak lazım. yanık izlerine dahi iyi geliyormuş. ee sivilce izleri yanık izi kadar derin değildir heralde :1yes2:

12. 11 Şubat 2007
  13. BurdaMutluyum

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Amin! Allah tüm kanserlilere acil şifa versin. yorumun için teşekkürler. şimdi elma suyunu deniyorum bugün başladım bir hafta sonra etkisini gösterecekmiş. olmazsa bunu denicem. tekrar sağol

14. 18 Şubat 2007
  15. BurdaMutluyum

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar elma suyunu 1 haftadır hergün kullanıyorum gözeneklerim biraz toparlanmaya başladı. hergün elma suyu sıkmak zor geliyor derseniz ben güzel bir formül buldum. Elma suyunu rendeledim sonra elimle sıkarak suyunu çıkardım bunu küçük bir kaba alarak buzluğa attım, hergün onu kullanıyorum. isterseniz buz kalıplarına da doldurabilirsiniz. enzimler yaklaşık 15 derecenin altında çalışmıyor dolayısıyla elma suyu tazeliğini koruyor.

16. 3 Mart 2007
  17. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu O Bir Dadas Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    denicem sağol canım:1yes2:

18. 4 Mart 2007
  19. BenCano

BenCano ~HürGeneral~ Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    şimdi bu elma suyu sivilcelerden kalma kızarıklıklara iyi geliyomu yani deneyip memnun olanlar parnak kaldırsın:)