Sizinde içiniz sıkılıyor mu?

Konusu 'Aralık Anneleri' forumundadır ve isra83 tarafından 5 Ekim 2008 başlatılmıştır.

5 Ekim 2008
    Konu Sahibi : isra83
  1. isra83

isra83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu aralar acayip içim daralıyo kızlar.sürekli mutsuzum.normal diolar bunlara ama sıkıldım artık.insan sürekli mutsuz olurmu???:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 5 Ekim 2008
  3. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    mutsuz olmak normal değildir bence..
    ama iç sıkılması falan ara ara olusa hamilelikte ruhsal durumumuzun değişkenlik göstermesinden dolayı belki normal olabilir diye düşünüyorum ben.

yoksa 2 ay sonra yavrularımıza kavuşacakken,herşey Allaha şükür yolunda giderken:nazar:,mutsuz olacak hiç bir şey yok ki...

4. 5 Ekim 2008
  5. edolina

edolina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    BHK'ya katılıyorum.Hamilelikle alakalı değil bence içinin sıkılması.Diğer dış etmenler olabilir.Yani normalde de içini sıkacak şeyler.Önce sebebini kendi içinde arayıp bulmalı ve seni sıkan şeyleri düşünmekten vazgeçmelisin.Etrafımızda olan biten herşeye rağmen,huzurlu olmamız gereken bir dönemdeyiz.

6. 6 Ekim 2008
  7. serpilla

serpilla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    anne olmaya hazırlanırken belki de psikolojimizin değişiyor olmasından kaynaklanıyor olabilir.bazen bana da oluyor..çocuk sahibi olmak hayattaki en özel ve en güzel şey..fakat bunun yanında maddi ve manevi sıkıntılar insanı mutsuzluga itebilir..çocugun ilerde nelerle karşılacagını düşünmek hazırlıklarını yaparken sorunlarla karşılaşmak v.s. ben bu tür durumlarda hep dua etmeyi iyi şeyler düşünmeyi pozitif olmayı ve Allah'a güvenmeyi tavsiye edebilirim..mutluluk anlıktır zaten hayatın geneli hüzün o yüzden boşverebilmeyi bilmek lazım..