Sizler de onların kimseleri olmak istemez misiniz?

Konusu 'Buluşma Haberleri & Aktiviteler' forumundadır ve shekerkizcandy tarafından 13 Nisan 2010 başlatılmıştır.

13 Nisan 2010
    Konu Sahibi : shekerkizcandy
  1. shekerkizcandy

shekerkizcandy Mutlu♥♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Evet KK'nın birbirinden muhterem Hanımları,

Biz söz verdiğimiz,konuştuğumuz gibi geçtiğimiz Pazar Kasımpaşa kimsesizler(ama artık onların ablaları,anneleri var)Çocuk Yurdunu ziyaret ettik.Çok mutlu anlar yaşadık,inanıyorum yaşatmışızdır da.Tekrar gelen tüm arkadaşlarıma gönülden minnetlerimi sunuyorum KK aracılığıyla...Gelemeyenlerle eminim bir dahaki sefere.Bu bir daha ki seferler çokca olacak ona da eminim.Çocuklarla fotoğraf çekilmemiz yasak olduğunu öğrendiğimizde hayallerimiz suya düşmüştü ama olsun.Birlikte fotoğraf çekildiğimiz kızlarımızın yüzlerini karaladım.Kızlar tekrar teşekkür ederim sizlere.Elinizdeki fotoları ekleyin isterseniz canlarım sizler de... Şeniz
    Gelelim fotoğraflara.Buyrun...opuyorumnanaktan

Fotoğrarlar site de yeteri kadar kaldığından sildim...

Son düzenleme: 20 Nisan 2010
  2. 13 Nisan 2010
  3. prensesi

prensesi tocasının pamuk prensesii Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cnm başka resim yok mu

4. 13 Nisan 2010
  5. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    eveet sonunda eklenmiş resimler çok güzel fakat keşke boyutlarını biraz daha büyütseydin canım...

6. 13 Nisan 2010
  7. jaleli

jaleli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok güzel birsey yapmışşınız kızlar gercekten çok hoşş tebrik ederim sizleri a.s.

8. 13 Nisan 2010
  9. catterflym

catterflym Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    122
    Ödül Puanları:
    113
    hepsı cok guzel fotograflarr gercekten tskler candycım.
    bunlarda benım gızli cekimlerim :)) bu arada daha resımler var papatyanil arkadasımda onlarda aksama gelir heralde

silindi...

Son düzenleme: 15 Nisan 2010
  10. 13 Nisan 2010
  11. sampuan

sampuan umutsuz vaka... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    çok güzel ALLAH sizden razı olsunn

12. 13 Nisan 2010
  13. papatyanil

papatyanil yokunda yoku Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar bence bu çocuklu olan fotoğrafları kaldırın
    beyfendi uyarmıştı söz verdik
    birde bizim yüzümüz karalanmamış :umursamaz:

14. 13 Nisan 2010
  15. cimcime eses

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    Arkadaşlar yurdu gezdik çok güzel gerçekten, hiçbir eksikleri yok, temizlik yönünden süper, yatakları çarşafları herşey mükemmel, ama en büyük eksikleri anne ve babaları malesef...
    Maddi bakımdan herşeyleri karşılanıyor ama manevi bakımdan çok eksikler, küçükler neyse ama büyüklere yaklaşmak çok güç, çünkü artık gidenlerin gülümsemelerine inanmıyolar, konuşmak bile istemiyorlar, bir kere gelinecek ve sonrası gelmeyecek diye düşünüyorlar. Ama yüzlerinden anlaşılıyor eksiklikleri, yurt görevlileri yeterince ilgileniyor ama o kadar çocuğa yetişemiyorlar, evet gönüllü ailelerde var ama sadece bir kaçını alabiliyorlar, bizim üstümüze düşense rutin ziyaretler yapmak. Onlara elimizden geldiği kadar eksikliklerini hissettirmemek.
    Açıkçası ben kk'dan bu konuda daha çok talep beklerdim ama hiç beklediğim gibi olmadı, normal buluşmalara 20 kişi katılırken böyle bir buluşmaya 8 kişi katıldı. (Gelmeyenlere lafım yok) Gelen arkadaşlara binlerce kez teşekkür ederim, hepiniz çok samimiydiniz gerçekten...Çilek muhabbetini sürekli anlatıyorum bizimkilere :)) Çilekte çilek diye tutturdular bi dahaki gidişimizde hem çilek hemde çilekli pasta alalım afacanlara :))

16. 13 Nisan 2010
  17. cimcime eses

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    2 gecedir rüyalarıma giriyorlar yaa, unutamıyorum yüzlerini, Gizem ve Özlem'in sessiz duruşu çok üzdü beni...Zeynep ve yanındaki 4 kardeşinin hikayesi, yüzü yanan kardeşimizin ailesinin yaptıkları unutamıyorum bunları her an aklımda :KK43:(
    Nasıl vijdansız aileler var yaa, doğurmak marifet değil önemli olan bakıp büyütmek, Rabbim inşallah isteyenlere ve hayırlı evlat yetiştirecek olanlara verir, çünkü böyle aileler haketmiyo o tertemiz çocukları...
    Ayy yazdıkça yazasım geliyo, yeter bu kadar sanırım ben susayım :))

18. 13 Nisan 2010
  19. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    32.834
    Ödül Puanları:
    563
    Arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum böylesine güzel bir olaya katıldığınız için alkisalkisalkis minik yavrularımızıne kadar sevindirmişsiniz öyle.
    İnşallah bu gibi geziler çok sık olurda bir çok yavrumuzu sevindirirsiniz kaydirigubbakcemile5
    Hepinizin alnından öpüyorum takdir edilecek bir organizasyon yapmışsınız .a.s.