Sizlere acilen ihtiyacım var,lütfen kızlar bugün bu konuyu halledelim

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve polyanna_06 tarafından 4 Kasım 2008 başlatılmıştır.

4 Kasım 2008
    Konu Sahibi : polyanna_06
  1. polyanna_06

polyanna_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar

erkek arkadaşımla beni büyü ile ayırdılar.bir anda ne olduğunu anlamadan bitti.2 ay sonra istemeye gelecek olan şahıs biranda hayatımdan çıktı.daha sonraları ise bu büyü çözüldü ben yapanları öğrendim ve bir kez daha sırtımdan vuruldum.evet tam sene yaşadığımı bilemedim. kısacası yaşayan bir ölüden farkım yoktu.yaşadığım acıları anlatmak o kadar zor ki,içiinizde aşk acısı yaşayan var ise beni anlar.şimdi ise benim etrafımda dolanıyor ve ben artık bu konu sonlansın diye ona mesaj attığımda bana geçmişin tekerrür etmesini istemediğimi belirtmekte fayda miülaza görüyorum diye bir cevap geldi.görüşmemiz ile bunun ne alakadsı var.ne anlada yazdı bana bu mesajı.ben ona sadece uygun olduğunda görüşmek istiyorum dedim.madem beni seviyor hala ne bekliyor....seven adam ne bekler.yada madem beni sevmiyor mesajıma neden cevap yazdı....mdem sevmiyorda neden evimin etrafında benim etrafımda dolanıyor....çok çaresizim çok.kaç gün oldu aramadı bile..neden bu kadar direniyor..bu inat nereye kadar.ne yapabilrim sizce,:nazar::nazar:

2. 4 Kasım 2008
  3. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    cok karışık anlatmışsın
    büyü bozuldu sonra tekrar sırtımdan vuruldum fln demişsin
    nasıl yani?
    açsan biraz?

4. 4 Kasım 2008
  5. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Hayatım ben de anlamadım tam olarak. Yani büyü bozulduktan sonra etrafında dolanmaya başladı tekrar, sonra sen de peki o zaman uygun olduğunda görüşelim dedin ama o bu sefer geçmiş tekerrür etmesin dedi ve kestirip attı mı?

6. 4 Kasım 2008
  7. polyanna_06

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yapanları öğrendikten sonra sırtımdan vuruldum.çünkü bir tanesi kızkardeşi çıktı.kısacası hala bu konular ile uğraşmak beni korkunç yordu..ama unutamıyor ve çok seviyorum onu.ama onunda beni sevdiğinden emin olmak adına adına attığım her adımda,ben bir kez daha soru işaretine boğuluyorum.ne yapmam gerek.2 sene aradan sonra seni seviyorum desem saçmalık olmaz mı...

8. 4 Kasım 2008
  9. polyanna_06

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kestirip attımı bilemem ama hala aramadı.ne yapmam gerek.2 sene aradan sonra ne yapmma gerek.o kadar karışıkki aslında ben bile anlatamadım tam.büyü ile ayırdılar.bende büyüleri çözdürmek için çok iyi birine gidip bunları kaldırttım.ve sonra dolanmaya başladı.bende bunun üsütne mesaj attım ona görüşelim diye..bana cevap attı ama ne anlamda anlamadım size yazdım

10. 4 Kasım 2008
  11. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Yani anladığım kadarıyla bu insan senin etrafında dolanıyor ama hiçbir şekilde seninle temas kurmuyor, aramıyor, sormuyor. Bu durumda yapabileceğin en iyi şey arayıp "Bak arkadaşım, ya insan gibi oturup konuşuruz, anlaşırız ya da anlaşamayız ama bir neticeye varırız, ya da sen bırakırsın peşimden dolanmayı, beni rahatsız etmeyi, herkes kendi işine bakar" türünden bir şeyler demelisin. Bence seni seviyorum, unutamadımları falan hiç karıştırma bu aşamada.

12. 4 Kasım 2008
  13. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    arkadaş osmanlı kütüphanesinde mi çalışıyo :nazar:

kısa ve net diyeceğim şudur;
    bırak bu adamdan sana fayda gelmez

14. 4 Kasım 2008
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bence sen bu iliskiden hayir bekleme canim!!:kahve:

Ne yasandi ne oldu bitti pek anlamadim ama anladigim birsey var oda
    Seven bir insan ne olursa olsun sevdiginden vazgecmez!!:nazar:

Herseyde bir hayir vardir, bazen insan sansini fazla zorlamamali:teselli:

16. 4 Kasım 2008
  17. missingequation

missingequation Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bencede bırak bu adamın peşini ....seviyorsa madem gelir adam gibi konuşur bi sonuca bağlar ya devam edelim der yada çeker gider ...dolanmakla filan olmaz bu işler

18. 6 Kasım 2008
  19. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım aradımı noldu bır gelısme warmı merak ettım.mesajın 50 tane olmadan ozel mesaj alamıyorsun dıye bılıyorum.ozelden yaz bana 50yı tamamlayınca.