Sizlerin evliliği nasıl?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU2 tarafından 28 Kasım 2008 başlatılmıştır.

28 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Evlilikler zamanla yerini alışkınlığamı bırakıyor?? bu konuda sizin düşünceleriniz nelerdir?

2. 28 Kasım 2008
  3. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    ben 2,5 senelik evliyim ama kocamla 8,5 senedir beraberim.

belki evlilikte alışkanlıktan bahsetmek için yeniyim ama eşime alışmış olmaktan çokta mutluyum.

onunla birlikte olmaya, yanımda olmasına, nefesini bile duymaya öylesine alıştım ki...

evet; ilk tanıdığım zamandaki gibi gözlerim aşktan kararmış değil artık ama mantıklı şefkatli bir sevgi var yerinde ki bu hepsinde daha güzel bence.

eğer alışkanlık buysa ben çok memnunum şahsen.. a.s

4. 28 Kasım 2008
  5. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    evet bende merak ediyorum herkesin evliliği aynımı diye....
    ama muhakkak sorunlar oluyordur değilmi...
    tabi güzel anlarda...

6. 28 Kasım 2008
  7. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    canım kişiden kişiye değişkenlik gösterir bence...biz eşimle 96 yılında tanıştık 2002 de evlendik..çok şükür problemsiz bir evliliğim var ama ilk günlerki gibide diil yanii...tarzlarımız,düşüncelerimiz daha doğrusu hayatın getirdikleri bizleri değiştiriyor tabiki...
    bazen monoton.bazen eğlenceli tıpkı hayat gibi geçiyor yani bizim evliliğimiz...
    şükürler olsun......

8. 28 Kasım 2008
  9. PamukPrensesPathem

PamukPrensesPathem 14.02.2011 sözlendik:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    hımm evlılık hıc yasamadım
    yasayanlar anlattsın dınleyelım bakalım

10. 28 Kasım 2008
  11. begim

begim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evlendikten sonra her şeyin sevgililik dönemindeki gibi olmasını beklememek gerekiyor.Çünkü ilişki farklı bir boyuta taşınıyor.Eşinin varlığına alışıyorsun evet ama bu kötü bir şey değil ki.Evliliği canlandırmak için iki tarafın özenli davranması yeterli olacaktır.

12. 28 Kasım 2008
  13. EU2

EU2 Guest

peki şöyle birşey sorim benim 5 yıllık bir iilişkim var evlilik yolunda ilerleyen.. şuan herkesin bilidiği gibi çok güzel gidiyor ve problemsiz bir ilişkim var (çok şükür) sevgi bağlılık alışkanlık aşk hepsi varr ve ben bunların evlendikten sonra bozulmasından korkuyorum açıkcası,çevremde çok duyuyorum evlilik ilişki gibi değildir flört zamanlarındaki gibi laylaylom canım cicim değildir diyorlar peki buna nediyorsunuz??

14. 28 Kasım 2008
  15. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    benim evliliğim sorunsuz devam ediyor 4. senemize girdik.10 defa tartışmadık bu zaman zarfında.evlilik çok güzel birşey ama herkes sorumluluklarını bilmeli.kimsenin dediğini takmıcaksın.3.kişiler olmıcak.ben eşime evlendiğimiz zaman dedim senin annen benim annem dersek olmaz önce biz bir aileyiz ondan sonra onlar diye.çok şükür eşim hiç karıştırmadı kimseye.herzaman özgürdük.Bence insanların kişilikleriyle alakalı

16. 28 Kasım 2008
  17. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    bende 5 yıllık flört döneminden sonra evlendim eşimle mart ayındada evliliğimizde 5.yılımızı dolduracağız kısmetse evet flört etmekle evlilik çok farklı hatta bazen biz bunun içinmi evlendik bile diyebliyor insan flört ederken özgürsün sadece birbiriniz varsınız evlendikten sonra çeşitli sorumluluklar geliyor aileler maddi sorunlar flört döenmeindeki gibi aşkla şevkle geçmiyor önemli olan sevgiyi ve saygıyı tüketmemek etrafımdaki evliliklere bakınca çok şükür diyorum biz hala birbirimizi seviyoruz akşamları onu görücem diye hala heyecanlanabiliyorum yanında huzurluyum karşılıklı anlayış sevgi ve saygı bunları öldürmemek gerekiyor

18. 28 Kasım 2008
  19. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    7 yıl çıktık,ama evlilik çok farklı.Sevgi,saygı,aşk aynen devam ediyor.Gerçi daha bebek evliliğim.Onun garantisini kimse veremez elbette.Gelecekte de böyle devam etmesini temenni ederim.
    Evlenip de aynı evde yaşamaya başlayınca 7 yıl da olsa geçmişiniz ,yeni yeni huylarını öğreniyorsunuz.Genelde eşim beni idare ediyor,bunu da itiraf edeyim yeri gelmişken.Yaşamın zaten kendisi monoton,evliliklerde zaman zaman monotonlaşabilir.Önemli olan araya renk katmak.İlişkiyi tazelemek...hihoyyyt