Şizofren olmasından korkuyorum..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve axgxustos_bxoxcexgxi tarafından 2 Aralık 2008 başlatılmıştır.

2 Aralık 2008
    Konu Sahibi : axgxustos_bxoxcexgxi
  1. axgxustos_bxoxcexgxi

axgxustos_bxoxcexgxi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benim erkek arkadaşım yalnız yaşıyor küçük bir ilçede çalışıyor.ayrı yerlerdeyiz.son 15 gündür ağlama krizleri,sürekli uyuma isteği(ilk 1 hafta sürekli uyumak istiyodu son 1 haftadada toplam 10 saat ancak uyumuşumdur diyor),benim hayatım kaymış diyor,bana yapmadığım bişeyi yapmışım gibi gösteriolar benim peşimdeler ya ölcem ya ölcem heran kapı çalınabilir ben yastığmın altında silahla uyuyorum diyor.benden sana hayır gelmez benim hayatım kaymış diyor.polise git ozaman diyorum nolur böle yapma diyorum.polisde onların adamları beni gebertirler diyor.ve buna benzer şeyler.çok üüzlüyorum bende kaç gündür bişey yiyemiyorum telefonlarıma bile bakmıo baksada soğuk konuşuo.benden mi ayrılmak istiyorsun eğer böle bişey varsa söle nolur söle yeterki senin başına kötü bişey gelmesin diyyorum.şuanda senden uzak durmak zorundayım senin iyiliğin için diyor.ben onu çok seviyorum napcam bilmiyorum.numara yapıo olabilirmi..şu durumdan kendimi kurtarabilirsem ki kurtulma ihtimalim çok düşük binde bir diyor herşeyi ozaman anlatcam diyor.onun yakın bi arkadaşı var sadece ona anlatmış bu durumu bana anlatmıoo o kadar yalvardım ama anlatmıyo..nolur bi akıl verin napabilirim..beni bırakmak istiyosan söle dedim kaç defa.yok diyo ben senden daha iyi bir insan tanımadım şu dünyada tanıyamam da ama böle olmak zorundayım diyor.ben yapmıyorum bunları bana yaptırıyolar diyor.dövdüler beni yüüzmde bıçak izi var şuan diyor.annesiyle kardeşinin de telefonlarına çok nadir bakıyomuş.ama msnye falan girio facebooka girio.bizden uzaklaşıo.açıklamasıda sevdiklerime yani sana anneme kardeşime zarar gelmemsi için sizden uzak durmak zorundayım diyor.nolur yardım edin bi akıll..cevabınızı bekliyorum dört gözle...iyi günler..

2. 2 Aralık 2008
  3. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bence annesine telefon et durumu anlat annesi gidip bir ziyaret etsin. Onun gözlemlerine göre napıcanıza karar verirsiniz.

4. 2 Aralık 2008
  5. sollina

sollina Mendebır Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şizofreniyide ikiye katlamış bu başını çok ciddi bir belaya sokmuş olabilir. ama seni korumak istese yada üzülmemeni istese bu şekilde sana aksettirmezdi burdada bi duygu sömürüsü acındırma var gibi pek anlam veremedim ama tam aslını bilmeden yorum yapmazkta olmaz bıçak izi darp polisten çekinve bunları sana anlatma sonrada snei korumak istiyorum felan bana baya saçma geldi açıkcası..

6. 2 Aralık 2008
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Ne paranoyak nede sizofren!!:nazar:

Kimbilir ne haltlar karistirdi simdide ceremesini cekiyor!
    Belki alacakli pesinde, belki hirsizlik yapti polis tarafindan araniyor, belki tefecilere karisti belkide mafyaya....hersey olabilir güzelim....:teselli:

Tek bir konuda adam cok hakli ondan uzak durman senin icin en iyisi olacak....kurunun yaninda yasda yanar...:nazar:

Ona yardim etmek istiyorsun anliyorum seni, hangi bataga girmis bilmiyorum ama kendi cikmak istemedikten sonra yapacak pek birsey yok...:kahve:

Allah yardimcisi olsun.:Saruboceq:

Askihafizhafza bunu beğendi.
  8. 2 Aralık 2008
  9. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    canım şüphelerin de haklısın...ben de aynen senin gibi düşünürdüm....
    bence sen o arkadaşından uzak dur

bir gün katlima yaptığını duyarsan hiç şaşırma...ailesini ara durumunu anlat ama kendinin ve kendi ailenin selameti açısından uzak durmanı ısrarla tavsiye ederim canım

Son düzenleme: 2 Aralık 2008
  10. 2 Aralık 2008
  11. EU3

EU3 Guest

Allah allah var bu işte bi iş CADIARZU

12. 2 Aralık 2008
  13. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    cok şuphelı bır durum...en ıyı çözğm aılesiyle konuş....
    ya gızledıgı seyler var....hasta numarasına yatıyor yada gercekten hasta...
    gecıktırmeden..en kısa zamanda aılesıne durumu söyle..

14. 2 Aralık 2008
  15. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    kaydirigubbakcemile5canım evet hasta numarası yaptığını ben de düşünmedim değil ama sonra da şöyle düşündüm, bu kadar numara yapan adamın başka kişilik rahatsızlığı vardırkafamçokkarıştı

16. 2 Aralık 2008
  17. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım benım haklısın ama..boyle hastamı yok efendım...sakladıgı seylermı var deyıpte...:eek:klava:
    kafa yormaktansa...aıleyle goruşmek cok daha saglıklı olur...a.s

18. 2 Aralık 2008
  19. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Artk insanlara güven olmuyor...
    Nedense gözümle görmeden doğruluğu ispatlanmadan hiçbirşeye inanmıyorum.
    Sende inanma..