Şizofreni arkadaş peşimi bırakmıyor.

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve 26yasindayim tarafından 28 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Ekim 2010
    Konu Sahibi : 26yasindayim
  1. 26yasindayim

26yasindayim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    altı ay önce biriyle tanıştım. arkadaşlık teklif etti sadece dört beş kere görüştük. hareketlerindeki tuhaflıktan dolayı sevgili olmadım herşey en baştayken bitirdim. şizofreni olduğunu düşünüyorum. çalıştığım yere gelmişti sonra peşimi bırakmadı çiçek göndermeler falan bende denemek amacıyla bir kaç kere görüştüm. bana bir şirkette mühandis olduğunu söylemişti. bir kere beni öğle yemeğine davet etmişti. biraz gecikmiştim masaya elini vurarak beni azarlamıştı o anda kötü şeylerin olacağını düşünerek sustum. sonra çalıştığı yeri araştırdım o şirkette öyle biri yoktu. arkadaşlarım bu çocuk kesinlikle şizofreni dedi bende bir daha görüşmek istemiyorum dedim. bir ay falan karşıma çıkmadı sonra evimin önünde beklemeye falan başladı. tuhaf tuhaf konuşmalar yapıyordu. öldürcem kendimi falan. işyerinin önünde bekliyordu. işten çıkınca iyice etrafa iyice bakıp farklı yollardan gidiyorum. bir bakıyorum bir ay ortada yok tamam unuttu diyorum tekrar çıkıyor karşıma. şuan dört aydır görüştüğüm erkek arkadaşım askeriyede çalıştığı için çok görüşemiyoruz. bu durumu ona hiç bahsetmedim. ailem edirnede oturuyor. burda ev arkadaşımla oturuyorum. polise nasıl şikayet edebilirim içeriye alırlarmı birde başıma daha çok sarar diye korkuyorum.yardımcı olursanız sevineceğim siz olsaydınız ne yapardınız.

2. 28 Ekim 2010
  3. eMu

eMu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şizofren olduğuna emin misiniz?Araştırdınız mı?
    Bende şizofren birini tanıdım hiç öyle huyları yoktu.Çok efendi işini yapan biri

4. 28 Ekim 2010
  5. 26yasindayim

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bilmiyorum anlatınca arkadaşlarım kesin şizofreni dedi. neden peşimi bırakmıyor anlamıyorum. bir ay yok ortada tamam unuttu diyorum tekrar çıkıyor karşıma

6. 28 Ekim 2010
  7. thecat

thecat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herşeyden önce bence erkek arkadaşınıza durumu anlatın bilsin...ailenize de hatta..sonra polise gidin..allah korusun psikopat biri olup size kötülük yapmaya kalkışabilir bence basit bir durum değil sizin yaşadğınız..dikkatli olun nolur..içeri alıp almıcaklarını bilemem ama tedbir almak ta fayda var..

8. 28 Ekim 2010
  9. 26yasindayim

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    ev arkadaşım da iyice korkmaya başladı gece uyuyamıyor. kapıyı kilitlemeler falan iyice bizimde psikolojimiz bozuldu. korktuğum polise gideceğim ama polis bişey yapmayıp bırakırsa başıma daha çok sarar diye korkuyorum

10. 28 Ekim 2010
  11. 26yasindayim

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bunun için karakola mı yoksa emniyete mi gitmem gerekiyor nasıl işlem yaparlar

12. 28 Ekim 2010
  13. eMu

eMu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlarınızın yaptığı tanımlama doğru değil bence.Her yalan söyleyen şizofren değildir.Belki kendi içinde vazgeçmeye çalışıyor ama bu duygusuna yeniliyorda olabilir.
    Doktorlar sitesi var oraya durumunuzu yazın onlar size bir şey söylerler ne tür bi durum olacağını.

Karakola gitmeden önce bu tür durumlarla hangi birim ilgileniyor netten araştırın öyle gidin.

14. 28 Ekim 2010
  15. 26yasindayim

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    aileme söylesem çok telaşlanırlar belkide beni burdan götürürler. erkek arkadaşımda söyleyemedim dört aydır birlikteyiz bizi tanıştıran arkadaş hiç erkek arkadaşı olmamış falan demiş. tanıştığımızda bana sormuştu bende olmadı dedim. bu çocukla çünkü hiç sevgili olmadım yani şimdiki erkek arkadaşım benim için ilk ama şimdi niye bunu benden sakladın diyebilir. birde bu peşimdeki manyak yalan bişeyler söyler diye korkuyorum

16. 28 Ekim 2010
  17. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.257
    Ödül Puanları:
    238
    Müge Anlı'da konu edilen Sinem geldi aklıma. Başınıza kötü bir şey geleceğine ailenize söyleyin mutlaka.
    Bir yolunu bulurlar elbet. Tek başınıza halletmeye çalışmayın. Çok tehlikeli biri olabilir belki.

18. 28 Ekim 2010
  19. 26yasindayim

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    çalışıyorum dediği yerde öyle biri çıkmadı
    saldırgan tavırları vardı
    yalan söylemesi
    görüşmeyelim dememe rağmen hayalet gibi karşıma çıkması