Slap Chop Doğrayıcı

Konusu 'Mutfak Araç ve Gereçleri' forumundadır ve ashminukal tarafından 21 Şubat 2010 başlatılmıştır.

21 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ashminukal
  1. ashminukal

ashminukal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba kızlar,
    İnternette dolaşırken güzel bir ürün gördüm. Bilmeyenler için paylaşmak istedim.
    Adı Slap Chop. Bunun aynı mantıkla çalışanından Tantitoni'de de görmüştüm geçenlerde.

Sitesinde bir de video var izlemenizi tavsiye ederim, benim çok hoşuma gitti de zemuszemus
    Slap Chop | Happy Chop Rendeleme ve Doğrama Seti Sipariş 0 212 221 02 02

Sitesinde satış fiyatı 54 TL yazıyor. (Ben bunu başka bir satış sitesinde 19 TL'ye buldum ve oradan alacağım opuyorumnanaktan)
    Yanında peynir vs. sert gıdaları rendelemek için rende de var. İlgilenenlerin haberi olsun dedim.

2. 22 Şubat 2010
  3. Paradise

Paradise Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kullanan var mı bende istiyorum ama ne kdr kullanışlı ne kdr gider merak ediyorum?

4. 23 Şubat 2010
  5. _rz_

_rz_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bu ürünü bilmiyorum ama buna benzer bir ürün almıştı annem, biraz güç gerektiriyordu, zor oluyordu. Bunun rendesi felanda var, acaba bu nasıl, merak ettim. Kullanışlı gibi duruyor

6. 28 Şubat 2010
  7. gunessizkedi

gunessizkedi Guest

Ben de merak ediyorum, rondo çok küçük parçalıyor, suyunu çıkarıyor çünkü soğanın, rende ise malum, el kaptırma korkusu. Alan kimse varsa fikirlerini paylaşabilir mi?

8. 25 Ocak 2011
  9. _allure_

_allure_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben aldım ilk defa bugün kullandım soğan doğramak için çok ideal, güç gerektirmiyor, ama tanıtımında görüldüğü gibi kızartmalık patates için elverişli değil, maydanoz falan da doğranmaz ama domates, soğan biber için süper