Slayt Gösterisi Müziği!!

Konusu 'Düğün Müziği' forumundadır ve cherrygirl tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

6 Mart 2010
    Konu Sahibi : cherrygirl
  1. cherrygirl

cherrygirl Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yardımmmm...
    Haziran'da düğünüm var. Biliyorsunuz slayt gösterisi oluyor. Slaytlar dönerken nasıl bir şarkı çalması gerektiğini bulamıyorum bana yardım edinn -tatlicadiarzu-
  2. 6 Mart 2010
  3. Miniciqim

Miniciqim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayni dertten muzdaribiz:D
  4. 6 Mart 2010
  5. cherrygirl

cherrygirl Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Belli belli gecenin köründe ayakta oluşundan :1shok:
    Çok zor dimi nasıl bişeymiş bu valla anlayamadım:sm_confused: Aslında düğün dışında düşünmem gereken o kadar çok şey var ki ama hiçbişeye konsantre olamıyorum. Bi müziktir gidiyo..bilmiyorumkismile

a.s.
  6. 7 Mart 2010
  7. pise

pise Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sizin için anlamı olan bir şarkı olabilir sözlerini istemiyorsan karaoke programlarıyla sözlerden de kurtulabilirsin biz geceyarılarına kadar sohbet ederdik strangers in the night' ı göndermiştim ben ona bize çok uyuyor diye =) muhtemelen slaytın bir bölümüne onu koyarız ama çocukluktan itibaren başlayacağından ve aile fotoğraflarımız da olacağından o bölümlere türkçe ve nostaljik birşeyler koyabiliriz ömrümce hep adım adım falan... ben de yeni başlıyorum slayt hazırlamaya aklıma geldikçe yazarım kolay gelsin ne zor iş yaa her gece 2den aşağı uyuyamıyorum :) kaydirigubbakcemile3
  8. 12 Mart 2010
  9. imlaha

imlaha Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba benimde düğünüm temmuzda bende slayt hazırlamaya başlıcam ama nerden başlayacğımı bilmiyorum hiç elinizde örnek slayt gösterileri var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  10. 14 Mart 2010
  11. cherrygirl

cherrygirl Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim elimde örnek vardı kendi yaptığım, ama bilgisayar bozulunca format atıldı ve gittiisenağlama Ben Windows Movie Maker diye bi program var,onu kullanarak yapmıştım çok da güzel olmuştu. Youtube'den örnekleri izleyebilirsin aslında.
    Uff hiç ders falan çalışamıyorum, hazırlanmam gereken sınavlar var onlara da aklımı veremiyorum.. Şimdi de takı kesesi takıldı aklıma. Sıradan bir şey istemiyorum böyle değişik cicili bicili olsun hep gelinlikçilerde olduğu gibi olmasın istiyorum ama nerden bulucam?eyvahedigeldismile Bak yine stres oldum.. bilmiyorumkismile
  12. 14 Mart 2010
  13. hacopoli

hacopoli Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bizim slaytta yalından meleklerin sözü var olmuştu şarkı işi zor ya yok nikah salonona girerken yok kına gecesindeki ilk dans düğündeki ilk dans yok pasta gelirken bide son zamanlarda slayt çıktı herkese kolay gelsin
  14. 14 Mart 2010
  15. cherrygirl

cherrygirl Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güldürdün benii bide slayt çıktı diyerek olumunekankayizsmile Nasıl ya kınada da mı damatla dans var ay ay kız kıza olmicaz mıı? bilmiyorumkismile
    Şimdi bi de bizim nikah ve düğün farklı yerlerde, nikah normal evlendirme dairesinde, düğün de 3 saat sonra. Şimdi bu durumda biz 2 tane mi giriş müziği çalcaz acaba biri nikah salonuna biri düğüne?? bilmiyorumkismile Hatta ve hatta düğünüm de 2 tane ve aralarında 3 gün var. Çünkü aileler farklı şehirlerde. Ay kızlar 3 mü ediyo giriş müziğii şu an fark ettim durun bayılcam :1shok: Aman hepsinde aynı şey çalsın dimi..
  16. 20 Mart 2010
  17. melek06

melek06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bizim düğün fotografları slaytımızda titanic müziği vardı.nikahımızdada kayahandan seninle herşeye varım ben parçası çalınmıştı belki size fikir olur.
  18. 20 Mart 2010
  19. gelmesendeolur

gelmesendeolur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pinhani............hele bi gel