sleeper mı yoksa araba koltuğu mu?

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve zeynomh tarafından 11 Haziran 2009 başlatılmıştır.

11 Haziran 2009
    Konu Sahibi : zeynomh
  1. zeynomh

zeynomh Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar henüz ilk hamileliğim. ekimde doğum yapıcam, yakında alışverişe çıkıcam ama bebek ürünlerinin bi çoğunu görmedim duymadım o yüzden sorum size saçma gelebilir gülmeyin :)
    ama sleeper denen ürün çok hoşuma gitti araştırdığım kadarıyla epeyi kullanışlı. araba koltuğu yerine bunu kullanabilir miyiz? yaklaşık aynı amaçla üretilmişler gibi geldi bana. siz ne düşünüyosunuz?

2. 12 Haziran 2009
  3. zeynomh

zeynomh Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar darıldım valla ya:KK43:
    Allah rızası için biriniz bişe yazın:KK43:

4. 12 Haziran 2009
  5. paradises

paradises Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    valla ben sleper denen şeyi ilk defa durdum..alışverişe reken değilmi tatlım...içine ne siniyosa onu al...aklında kalmasın al hevesini....

6. 12 Haziran 2009
  7. zeynomh

zeynomh Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sağol canım ya cevabın için. istanbula gidicem de daha sonra bi daha gidemem diye alışverişimi yapayım dedim. aslında bencede biraz erken. bende sleeper ı burda duydum zaten.

8. 12 Haziran 2009
  9. Hymarry

Hymarry SOLDAKİ SAREE'NİN, SAĞDAKİ HALE'NİN ANNESİ :) Pro Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    Canım öncelikle hamilelğin ve bebeğin hayırlı uğurlu sağlıklı olsun diliyorum..
    Daaaa slleper şu otomatik sallanan koltuk değil mi?
    Oto koltuğu da bildiğimiz hem hastane çıkışı için lazım olani,hem arabada kullanılabilcek,hem de evde yaklaşık 1 yaşında kadar anakucağı gibi kullanılabilecek taşıma koltuğpu gibi olanı..
    Biz, beklediğimiz ikizlerimiz için iki otokoltuğu aldık.Yukarıda yazdığım gibi hem,bir yere gidip gelirken taşınabilecek kulanışlılıkta,hem evine çıkarıp evde ayağının altında sallayabilceğin rahatlıkta,hem bizim gibi kuduruk gezmeciler için araba içine koyulup arabada güvenli bir yolculuk sağlamakta ben kesinlikle oto koltuğu tercih ettim.Piyasada farklı kumaş döşemeleri,farklı kalite ve iç sertlikte ürün ve markalar var,bu yüzden internet alışverişi değil,gidip kıyaslanabilecek türden bir alışverişi herkese de tavsiye ederim..

10. 12 Haziran 2009
  11. zeynomh

zeynomh Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sağol canım çok yardımcı oldun. galiba artıkbende oto koltuğu düşünücem.

12. 12 Haziran 2009
  13. demircik

demircik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm hymarry e katılıyorum bende oto koltuğu kullanıyorum çok memnunum her yere onunla gidiyorus ayrıca bebek arabamada takılıoo süper rahat bişi sleeper kullanan arkadaşlarım var hiç memnun kalmamışlar bebek daha bir yaşına gelmeden içine sığamaz olmuş ayaklar sarkıoo bööle birde bebek ağırlaştığı için otomatik sallamasıda yavaşlıyormuş fln kullanışlı bişi diil ama oto koltuğu potatif her yere taşınabilir sleeperı bir tek evde kullanırsın bence oto koltuğu al özellikle maxi cosi cabrio modelini tavsiye ediyorum iyi alışverişler dilerim :ecrin_bebek:

14. 12 Haziran 2009
  15. Hymarry

Hymarry SOLDAKİ SAREE'NİN, SAĞDAKİ HALE'NİN ANNESİ :) Pro Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    zeynomh doğru bir karar vermiş olursun inşallah..
    demircik canım sen de kullanan tecrübeli biri olarak beni rahatlatmış oldun canım,teşekkürler:1rolleyes:..

16. 14 Haziran 2009
  17. ades_ballibadem

ades_ballibadem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    canım ikisi bir birinden çok farklı
    bunu sadece evde kullanabilirsin ,hem oto koltuğu gibi arabada kullanamazsın o imkanı yok hemde ağır bebeği taşımak içinde kullanamazsın

bu ürün sadece evde kullanıma uygun

otokoltuğuyla uzaktan yakından alakası yok

ben bu üründen aldım kraftın oto koltuğu ve anakucağı memnun kalacağıma eminim

18. 14 Haziran 2009
  19. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    bencede oto koltuğu ama sleeper evde bebek için daha zevkli ve rahat görünüyor sanki pek bilemedim zemuszemus