Slim in 6

Konusu 'Spor Görsel Paylaşım' forumundadır ve magrenta tarafından 15 Haziran 2010 başlatılmıştır.

15 Haziran 2010
    Konu Sahibi : magrenta
  1. magrenta

magrenta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    153

Ne zamandır hem kilo verdiren hem incelten hem de eğlenceli bir program arıyordum bir de zamanımı çok almayan tabi :) sonunda buldum.yapanlar çok memnun.
    İlk defa yaptığımda 20 dk leslie ile ısınıp 25 dk lık program olan start it upı yaptım ve bir kaç gün boyunca heryerim ağırdı ne çok kası çalıştırmışım meğer :))) sonrada bilgisayarımda olan sorunlar yüzünden yapamadım ve dün akşam tekrar başladım.Isınmadan direkt start it up ile bakalım zamanla sonuçları göreceğiz.Şimdi gelelim programa;

Program üç ana egzersiz videosundan oluşuyor.
    1. Start It Up,
    2. Ramp It Up,
    3. Burn It Up,
    İki tanede bonus videosu var. Bunlarda Slim & 6 Pack (karın egzersizleri) ve Slim & Limber (Streching egzersizleri)
    Programı iki şekilde uygulayabiliyormuşuz.
    Birinci seçenekte ilk 2 hafta birinci video, sonraki 2 hafta ikinci video ve son iki hafta üçüncü video.
    Diğer seçenekte ilk hafta birinci video, sonraki 2 hafta ikinci video ve son üç hafta üçüncü video.

Programı tıpkı callanetics de olduğu gibi 6 gün yapıp bir gün ara vererek uyguluyoruz.Bonus videolarınıda istediğiniz zaman uyguluyabiliyorsunuz.

Video linkleri için google'a slim in 6 yazıp çıkan sonuçlarda indireceğiniz linkleri bulacaksınız burdan link vermek yasak malesef :KK43:

Herkese kolay gelsinkaydirigubbakcemile2:teytey:

Son düzenleme: 15 Haziran 2010
  2. 15 Haziran 2010
  3. hasretim34

hasretim34 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende ne zamandir yapcam diyodum en sonudna dün yaptim ama suan cok feci bacaklarim tutulmus durumda sanirim bugün yapamiycam yarinda süpheli :)

4. 15 Haziran 2010
  5. magrenta

magrenta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    153
    merhaba hasretim34 bence sakın bırakma çünkü bu heryerinin tutulmuş hali bende 4-5 gün sürmüştü şuan o kadar değil ama merdivenlerden inmek tam bir işkence ki ben hareketleri tam yapmadım.
    sana tavsiyem öncesinde 30 dk en az ısınma hareketleri yapman yani leslie ile yapabilirsin hem programın süresini uzatmış olursun yağ yakımı açısından :)))
    sonra slime geçip bitirip istersen bonus videoları yapabilrsin ama mutlaka esneme hareketlerini yap ki bu şekilde tutulmalar olmasın

madem sende dün başladın beraber 2 hafta sabredip sonuçlarımızı görelim birbirmizi destekleyelim ne dersin?

6. 15 Haziran 2010
  7. hasretim34

hasretim34 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    canim cok isterdim ama inan bu durumda o hareketleri yapmam imkansiz bende yapmistim 15 dklik esneme hareketlerini ama vücüdum cok hamdi sanirim cok yüklendim hareketlerin hepsinide yaptim ben zaten bacak hareketleri hep yormustur beni bacaklarim cok gücsüz bende merdiven inip cikarken cok zorlaniyorum bide bi süre oturdummu kalkmasi iskence oluyo tekrardan basliycam elbet ama bugün yapmam imkanisz belki bi kac hafta baska egzersizler yapip vücudmu haizlarim bileiyorum

8. 15 Haziran 2010
  9. magrenta

magrenta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    153
    o zaman leslie yap canım o hafif biraz alışmış olursun çünkü gerçekten zor tekrar başladığında kendini fazla zorlamadan yap bu kadar kötü olmazsın :)

10. 15 Haziran 2010
  11. hasretim34

hasretim34 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    ins canim

12. 15 Haziran 2010
  13. rukiyesahin

rukiyesahin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bu topiğin açılmasına çok sevindim.teşekkürler magrenta.bende bir kaç gündür yapmaya çalışıyorum ama 15 dakikada mahvediyo beni.bi türlü sonunu getiremiyorum.

14. 15 Haziran 2010
  15. magrenta

magrenta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    153
    Saol rukiyecim bende yapmaya başlıyımda öyle açayım diyordum :)
    şöyle yap bence önce ısın biraz leslie ile falan sonra slime geç yalnız çok yorulunca dur yapıcam diye zorlama sıkılırsın sonra ben dün öyle yaptım ara verdim biraz dinlendim öünkü vücut ham bitene kadar mahvoldum :)
    yılmak yok ben leslie yaptım bıraktım uzun süre callaneticd yaptım bıraktım inşallah bundan sıkılmak sonucunu görmek istiyorum artık :)

16. 16 Haziran 2010
  17. magrenta

magrenta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    153
    Dün 2.günümdü öncesinde leslie ile 2 mil videosundan 20 dk yapıp ısındım o videoda baya eğlenceliymiş :)))
    sonra start it up ı yaptım sabah kalkmak çok zor oldu heryerim tutulmuş resmen :) özellikle bacaklar
    bakalım 2 hafta sonunda ne gibi değişiklik olucak yılmak yokkkkk :)

18. 17 Haziran 2010
  19. magrenta

magrenta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    153
    3.gün kendime ara verdim biraz rahatsızım faranjit olduğum için dinlenmeyi seçtim bu arada ayaklarım hala tutuk :)