Slim n lift aire sütyen kullanan var mı?

Konusu 'Doğal Göğüs Küçültme Yöntemleri' forumundadır ve yasemin 1 tarafından 14 Şubat 2012 başlatılmıştır.

14 Şubat 2012
    Konu Sahibi : yasemin 1
  1. yasemin 1

yasemin 1 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu sütyeni kullanan varmı geçen tv de izledim.nette araştırdım hiç yorum yokt almayı düşünüyorum ama memnun kalmazsam diye korkuyorum

2. 15 Şubat 2012
  3. triendy21

triendy21 ben başardım sıra sizde:) Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    48
    ben aldım canım aire bra sütyen 2haftayı geçgindir kullanıyorum,,sormak istediğin tam olarak neyse sorabilirsin,cevaplarım seve seve:KK12::KK16::KK16:

4. 15 Şubat 2012
  5. triendy21

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    48
    Son düzenleme: 15 Şubat 2012
  6. 15 Şubat 2012
  7. yasemin 1

yasemin 1 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşım bu sanırım.televizyonda reklamlarda da çıkıyor.3 tanesini beraber veriyorlar.benim merak ettiğim gerçekten güzel topluyormu.sıkımı yani normal sütyenler gibimi yoksa oda.cevaplarsan çok sevinirim

8. 15 Şubat 2012
  9. triendy21

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    48
    evet canım toparlama özelliği gerçek,ama şimdi bendeki sorun şu ,ben 2 bebiş emzirdim haliyle diklik vede sertlik kalmadı,yumuşacık oldular,oyüzden giyince baskı yapıyo ve zaten yumuşak olan göğüslerimi iyice bastırıp küçültüyo..ama senin normalse yani emzirmeden kaynaklı bişeyin yoksa sertse süper ötesi bi sütyen tavsiye ederim inanın reklamın hepsi gerçek...
    yalnız tek şey tam doğru değil meme ucu dışardan belli olmuyo diyolar işte tam bi fiyasko ince bi tişört giydiğiniz takdirde basbaya ucu görünüyo,çünkü çok ince bi kumaştan yapılmış sütyen:KK14:

10. 17 Şubat 2012
  11. yasemin 1

yasemin 1 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım sana çok çok teşekkür ederim bayağı yardımcı oldun bana.bende de aynı sorun var emzirmeden dolayı birde büyük biraz o yüzden toparlaması benim için çok önemli ben küçük görünmesini istiyorumda. acaba olurmu sence o özelliği varmı

12. 18 Şubat 2012
  13. triendy21

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    48
    kesinlikle tam senlik ozaman:KK34:

14. 18 Şubat 2012
  15. edasu

edasu Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Ben kendim almadım.Ama annem de sizin gibi reklama aldanıp getirtti.3 tanesini 100 liraya.Annem çok kilolu,göğüsleri de çok büyük ve sarkık.Acaba toparlar mı diye aldı ama malesef sanki hiç sütyen takmamış gibi oldu üstünde.Annem en büyüğünü getirtmişti beden olarak.Acaba daha küçüğünümü almalıydım toparlaması için diye düşünüyor.Ama bence küçüğünüde alsa öyle toparlayacak gibi birşey değil.İncecik bir kumaşı var.Annem aldığına pişman oldu.Ne bilsin kadın.Bir hevesle aldı.Aynı dert ben de de var.Sen al memnun kalırsan hemen ben de alayım demiştim anneme ama sonuç bence fiyasko.Para tuzağı resmen.Sakın almayın yazık paranıza.Ben de iyi bir toparlayıcı araştırıyorum.Sizin gibi.Trumph diye iyi bir marka var.Onun sitesinde gördüğüm bir toparlayıcının modeli hoşuma gitti.Askıları kalın.Ama pahalı.100 lira.Param yok şimdi.İmkanım olsa ben de onu denemek istiyorum aslında.Ben kendim komun toparlayıcılarını kullanıyorum.45 lira civarı.Yine en iyi şimdilik kom.

16. 18 Şubat 2012
  17. triendy21

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    48
    ne alakası varcanım niye kötülüyosunki hemen,belliki kendin diyosun en büyüğünü almıştı diye(nekadar kiloluki anlamadım xxxl beden sütyen kullancak:KK53::KK31:),ben m beden aldım ve bu bile sıkı geldi bana,168 boy 60 kiloyum,80 beden göğüs bedenim ve m 'ye denk geliyo diye m aldım,89 liraya, hemen hemen tam denk geldi sıkma yok rahatsız edicek kadar ama yinede l alsamıydım baskı uygulamazdı çok küçük gösterdi göğüslerimi iyice diye ama fark yok bedende bence,hatta s beden almayı düşünüyo ablam çünkü 54 kilo zayıf çok ama bendekileri deniyince tam oldu s çokmu sıkar acaba iyiki s almamışım dedi oda m almayı düşünüyo,ama ben iyiki çabuk almışım şuan aynı yerde 99tl olmuş,tvshoptan almıştım ben,demin baktımda fiyat artmış:KK5:keşke benle aynı anda alsaydım diye üzülcek ablamda:KK50:neyse ben çok memnunum,çok ince dğru ama konu sahibinin istediğide zaten azcık küçük göstersin toparlasın diyo,tam ona göre ben çok tavsiye ederim...annende çok büyük almış canımyaa,diyorumya bu m bile bol derken maşallah göğsü bi kavrıyoki şaştım..ama çok rahat:KK16::KK16:

18. 18 Şubat 2012
  19. yasemin 1

yasemin 1 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar zaten deneyip alamyı düşünüyorum bir avm de mağazaları varmış ama bize çok uzak inş. bi gün gideceğim ozaman alınca yazarım burdan