Slim n lift korse

Konusu 'Alışveriş ve Giyim Tüyoları' forumundadır ve NEVAL26 tarafından 12 Kasım 2009 başlatılmıştır.

12 Kasım 2009
    Konu Sahibi : NEVAL26
  1. NEVAL26

NEVAL26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar bu korseden kullananlar var mı varsa korsenin tanıtımındaki bilgiler dogrumu birde internette farklı sitelerde fiyatları farklı tanıtımlarındaki sitede 168tl baska alısveriş sitelerinde maximum 50tl.alan varsa nereden aldıgını bildirirse cok iyi olur

2. 13 Ocak 2013
    Konu Sahibi : NEVAL26
  3. evefromheaven

evefromheaven Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım ben aldım ama 168 lira vermedim gayet ucuz bir fiyata gitti gidiyordan aldım. orjinal yazıyodu çünkü, kolay kolay gündemde olan birşeye orjinal yazamayacaklarını düşündüm. 20 tl'ye almıştım. inanılmaz gereksiz birşey geldi.bel bölgesi bol. kalça bölgesi de çok sıkı gelmemesine rağmen oturmuştu ona rağmen kalçadan bildiğin tin tin kaçtı ve normal korse kadar sıkmıyor. Bence normal paçalı göbek bölgeni de sarcak bir korse al ki çok daha iyi. Hem de görerek almış olursun, onlarda gayet güzel toparlıyor sürekli giydiğinde de yine gayet yardımı oluyor. Ayrıca nette biraz araştırdım 160-170 lira verenler de hiç memnun kalmamışlar. Parana yazık bence.