Sling Blade (izlemeyen kalmasın)

Konusu 'Sinema & Tiyatro' forumundadır ve Malice tarafından 9 Kasım 2009 başlatılmıştır.

9 Kasım 2009
    Konu Sahibi : Malice
  1. Malice

Malice WTF?! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bıçak Sırtı
    Sling Blade

imdb puanı 8.0

Tür : Dram
    Yönetmen : Billy Bob Thornton
    Senaryo : Billy Bob Thornton
    Görüntü Yönetmeni : Barry Markowitz
    Müzik : Daniel Lanois
    Yapım : 1996, ABD , 135 dk.

Oyuncular

Billy Bob Thornton (Karl Childers) , J.T. Walsh , John Ritter , Dwight Yoakam , Robert Duvall

Slingblade, karmaşık bir ahlaki ikilem içinde kalmış Karl Childers'in gizemli, ruhani ve karamizah öyküsüdür. Çocukken çok dindar bir ailede büyüyen Karl, ailesi tarafından Tanrı'nın bir cezası olduğuna inandırılmıştır. Bir gün annesini kasabanın serserileri ile cinsel ilişki sırasından gören Karl, yaptıkları şeyin yanlış olduğunu düşünerek onları bıçaklayarak öldürür. Bu cinayet sebebiyle akıl hastanesine konur ve şimdi, 25 yıl sonra serbest kalarak tekrar topluma karışır.

Eminim çoğunuz biliyorsunuzdur zaten ama ben izlemeyen kalmasın diye böyle bir konu açmak istedim gerçekten müthiş bir film ben 3 defa izledim ve hala çok etkileniyorum. Billy Bob Thornton müthiş bir oyunculuk sergilemiş, izledikten sonra sık sık "allright then" derken bulacaksınız kendinizi :1rolleyes: işte filmden beni en çok etkileyen bir kaç kare;

2. 12 Kasım 2009
  3. prensesin.uykusuyum

prensesin.uykusuyum standart. Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Malice bu filmi harika bir filme benziyor, sinema günlerinde bu filmi önerebilirsin. afişini görür görmez film kendine çekti:) izlemek isterim

4. 12 Kasım 2009
  5. Malice

Malice WTF?! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    evet çok muhteşem bir film prenses inan çok çok müthiş, benim de aklımdan bunu önermek geçti bakalım öyle yapıcam sanırsam :1rolleyes:

6. 12 Kasım 2009
  7. prensesin.uykusuyum

prensesin.uykusuyum standart. Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    :KK70: evet öyle yap izlemek istiyorum biran önceeeeeeee . film beni acayip çekti :)) opuyorumnanaktan