slm arkadaşlar çok üzgünüm lütfen biraz teselli:((((

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve travon tarafından 17 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : travon
  1. travon

travon KAÇ YENİLGİ VAR ÖMÜRDE??? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadşlar sizlere burdan 1 ay önce müjde vermiştim nasıl mutluuydum ama şimdi hiçde okaadarda mutlu degilim artık çünkü 2 hafta önce kanamam oldu düşük tehlikesi vardı :çok üzgünüm: kanama durdu 1hafta sonra kontürele gittim doktor kesen yerinde ama içinde bişey yok dedi yani booş gebelik olablirmiş emriyo gelişmiyormuş 1haftadır bekliyorun pazartesi dr gidiecem eger hala gelişmemişcse kürtaj olucam yani nasıl bidurumdayım size anlatamam napıcamı b ilmiyorum :1no2:senağlama nedir bu yani kaderin cilvesimi yoksa sillesimi anlammadım çokmu şey istedim yoksa diyorun allahtan yani bende herkese verdigi gibi saglıklı bi bebiş istedim ama olmuyoo işte. nolur sizde bana yardım edin bildikleriniz vvarsa boş gebelik hakkında yazın lütfennn:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 17 Mayıs 2008
  3. Emine

Emine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim bos gebelik hakkinda bilgim yok,
    ama sana yazmadan edemedim...canim cok gecmis olsun,
    insaallah bos bir gebelik degildir...sen sabirli ol Allah sana hayirli evlatlar verir insaallah üzme kendini.....olurmu....

4. 17 Mayıs 2008
  5. travon

travon KAÇ YENİLGİ VAR ÖMÜRDE??? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım saol inşl boş degildir tek duam bu ben 3.5 senedir sabrediyorum şimdi yakalamışken kaybetmek istemiyorum ama alın yazımda ne varsa onu görücem :çok üzgünüm:

6. 17 Mayıs 2008
  7. minervaduygu

minervaduygu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    travoncum çok çok geçmiş olsun.umarım ve allahtan dilerim ki sağlıklıdır bebeğin.ama biliyor musun bu senin için önemli deneyim oluyor.çünkü öğreniyorsun ki SEN SAĞLIKLISIN.bir bebiğiniz olabiliyor eşinle ikinizin.sabır ve metanet diliyorum.

8. 17 Mayıs 2008
  9. EU1

EU1 Guest

canım çok çok geçmiş olsun gerçekten çok canım sıkıldı kaderin oyunu değil bu cilvesi...biraz naz yapacak kader sana galiba

10. 17 Mayıs 2008
  11. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    canım çok üzüldüm ama sen isyan etme sakın zor bir durum ağır bir imtihan ama sabırlı olmalısın inşallah kötü birşeyyoktur bebişin sana biaz naz yapmıştır bol bol dua et canım

12. 17 Mayıs 2008
  13. xoxzlemle

xoxzlemle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    senağlama canım benim yemin edrim okurken ağladım çünkü bende doluyum
    bende bugün gebe olmadığımı öğrenince yıkılmıştım tabi eşimde gözlerimiz dolu dolu geldik eve ama nasip kısmet Allah yardım:teselli:cın olsun inşallah herşey dilediğince olur

14. 17 Mayıs 2008
  15. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    üzülme canım eğer bir defa olmussa bir daha olur bir defa iki haftalık bile süre gebelik ğeciren insan cok kolay cocuk sahibi olur bana bunu doktorum söylemisti gercektende öyle oluyor bence üzülme her seyde bir hayır vardır bazen adet dönemine yakın hamile kalırsanda gözükmeye biliyor öylede ola bilir ama hic biri değil düsük yapmısan üzülme ve tekrar dene sende anne olacak ve üzüldüğün ğünlere icin üzülüceksin bu sefer

16. 17 Mayıs 2008
  17. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım inan çok üzüldüm inşallah durum iyiye gider ve bebek gelişir dualarımız seninle....

18. 17 Mayıs 2008
  19. ((eslem))

((eslem)) Canım kızım büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu bir imtihan ve bu imtihan sürecinde veridğin tepkiler meyvesini verecektir.
    sabırlı ol ve Rabbinden hayırlısıysa olmasını iste, hayırsız ve sağlıksız bir bebek olcaksa olmasın, öyle değil mi?
    nitekim hayrın nerde olduğunu biz bilemeyiz. düşük olsa bile şunu bil ki bir sonraki ay hamile kalma olasılığın yüksek, az kaldı canım biraz sabır