slm arkadaşlar istanbuld avrupa yakasında kadın doğum hastanesi arıyorum

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve nurayCengiz tarafından 10 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : nurayCengiz
  1. nurayCengiz

nurayCengiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    istanbulda avrupa yakasında kadın doğum hastanesi arıyorumm yardımmmm ................
    ben ankarada oturuyorum tayinimiz çıktı eşim polis memuru şu anda istanbula taşındık ve 19 haftalık gebeyim doğum yapacağım ve kontrollerimi yaptıracağım güzel bi hastane şimdiden teşekkürler :KK46::KK46::KK46:

2. 11 Ağustos 2010
  3. GizemAkyuz

GizemAkyuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Ben kesinlikle Avcılar Medicana'yı ve oranın doktoru Op.Dr. Özgür Tetikcan'ı tavsiye ederim. Özgür Hanım gebelik boyunca benim her şeyim oldu, o olmasa bu kadar pozitif olamazdım asla! Aynı hastanede Op.Dr. Onur Başeğmez de var. O da harika bir doktor. Hastane ve çalışanları da gayet iyi. Ben kesinlikle orayı tavsiye ediyorum.

Benim de eşimin tayini çıktı, şimdi tam 80 km. uzağa taşınacağız ama doktorumu değiştirmeyi kesinlikle düşünmüyorum. Avcılar Medicana ve Dr. Özgür Hanım'a devam... :)))

4. 11 Ağustos 2010
  5. nurayCengiz

nurayCengiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yardımın için sağol canım peki ücreti hakkındada bilgilendirirsen sevinirim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

6. 12 Ağustos 2010
  7. kaqol

kaqol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben bahçelievler medicanada düzgün korkmaz'a gidiyorum hamileliğimin başından bu yana ve çok memnunum. hastane de oldukça güzel temiz.muayene ücreti sgklıya 37 tl.

8. 12 Ağustos 2010
  9. GizemAkyuz

GizemAkyuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Canım muayene sigortalıya 27 lira :)) 10 gün de kontrol süresi var. Yani 10 gün içinde herhangi bir aksilik olur da tekrar muayene olman gerekirse ücret ödemiyorsun.