slm baynlar yardım istiorummm.. =(

Konusu 'Soru ve İstekleriniz' forumundadır ve seymakoca tarafından 30 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : seymakoca
  1. seymakoca

seymakoca Guest

yaa bnm allah ın izniyle bi oğluşm olucak ve kapı süsümüzü kendim yapmak istiyorum ama o silindir şeklini nasıl yapıcağımı bilmiyorum lütfenn fikri olanlar söylesin.. teşşkrler :uhm:

2. 30 Ağustos 2009
  3. evrim2008

evrim2008 Sabırlıyım,bekliyorum:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.Ben kuzenimin minik Enes'ine yapmıştım nerdeyse 4 aylık olacak:)Bir incele istersen...
    http://www.kadinlarkulubu.com/kendi-el-emeklerimiz/285069-15-gunluk-kuzenimin-minik-enesine-yaptigim-suslemeler.html

4. 30 Ağustos 2009
  5. tijeen

tijeen www.tijeence.blogspot.com Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    tatlım ben kapı süsü felan yapmıştım ,bu esnada kullandığım malezeme strafor diye satılan köpük, hani şu beyaz eşya aldığımızda içinden çıkan köpükler var ya onları karton gibi satıyorlar. farklı kalınlıkta olanlar var izolasyoncularda yada boya badana malzemesi inşat malzemesi satılan yerlerde bulunuyor . istediğin ebatda kesip üzerinide elyafla sarıp yuvarlak şeklini verirsin daha sonra arzu ettiğin gibi tüllerle süsle
    kolay gelsin derimm allahda sağlıkla sıhatle bebişini kucağına almanı dilerim :)

6. 30 Ağustos 2009
  7. nesrin64

nesrin64 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah hayırlısıyla oğluşuna kavuştursun..ben bebek odası süslemeleri ile ilgileniyorum....ve sitemizde satışa sunuyorum...istediğin süsü yapmak için hani denizde yüzerken çocuklar kullanıyor ya silindir biçiminde uzun renk renk sosis diyoruz...ondan alıp istediğin büyüklükte kesip silikon sıkıp yapıştırıcaksın...sonra tülle boncukla üstünü süslersin...sana topiğimin linkini veriyorum süsleri incelersin...fikir olur...kolay gelsin canım..soracağın bişey olursa mesaj atarsın...kaydirigubbakcemile5
    http://www.kadinlarkulubu.com/el-emekleri/274295-sunnet-dogum-icin-kapi-susleri-sepetleri.html

8. 30 Ağustos 2009
  9. ATA_SEVEN

ATA_SEVEN YolumuzunGüneşi Önderimiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım yeğenimin doğumu için kız kardeşim kapı süsünü kendisi yapmıştı resmini alabilirsem sana gönderirim..

haaa bak hatta şeker de hazırlamıştı tüllerden falan çok güzel olmuştu..

bir ara vakit bulursam gönderirim.. sengözlerimebaksanab

10. 31 Ağustos 2009
  11. seymakoca

seymakoca Guest

çokk teşekkürler arkadaşlar..çokk yararlı bilgiler :)

12. 3 Eylül 2009
  13. Cevrimhici

Cevrimhici Şampiyon Belli 2. Kim? Pro Üye

Beğenildi:
    224
    Ödül Puanları:
    113
    ılgili yere taşındı...

14. 18 Eylül 2009
  15. zeynep_turkmen

zeynep_turkmen mavi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben ev hanımıyım makrome yapıyorum bu siteye makrome bölümü açmak istiyorum wep camdan bile göstere bilirim yardımcı olursanız sevinirimm

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Ekim 2009