slm güzel mart anneleri yardımlarınızı bekliyorum

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve burser tarafından 19 Ekim 2009 başlatılmıştır.

19 Ekim 2009
    Konu Sahibi : burser
  1. burser

burser burcu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    uzun bi aradan sonra merhaba kızlar epeydir yoktum aranızda beni hatırladınnızmı bilmiyorum ama ben hemen sorularıma geçeyim kızım asya 7 aylık oldu yaklaşık 1 aydır gece uykusu uyumuyoruz desem yeridir özeliklede 1 haftdır gece 10 kez falan kalkıyoruz ilk doğduduğunbile bu kadar kalkmıyodu ve hala ek besinlerede başlıyamıyoruz çünkü istemiyo hergün farklı şeyler deniyorum sizin tariflerinizden falanda denedim ama 3-5 kaşıktan fazla yemiyo kilosu iyi diye doktorumuzda zorlama sakın diyo ama doymadığı için gece kalkıyo sanırım ay ne yapıcamı şaşırdım artık doktorumuzdanda yeterli yardımı göremedim yani sizden yardımlarınızı önerilerinizi bekliorum uykusuzluk mahvetti beni yarın ailemin yanına gidiyorum antalyaya birazda anacım uğrassın torunnuyla ben biraz dinleneyim

2. 19 Ekim 2009
  3. burser

burser burcu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ....................:1no2::1no2:

4. 19 Ekim 2009
  5. gxuxlen yxuxz

gxuxlen yxuxz evimizin uğur böceği Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde sütüm yeterli gelmiyo artık gündüz 1 2kere emzirıyorum ki gece yetsin diye bi kere dene gündüz emzirme acıkınca mecbur yer

6. 20 Ekim 2009
  7. juliet_m

juliet_m Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bizde 1 ay boyunca aynı derdi çektik. bizimki uymuyordu hiç. ne gece ne gndüz. ama kayınvalidemlere gittik bayramda 15 günlüğüne orda düzelttik.gündüz oynadılar ben uyudum. zaten geceye yorgun düşüyodu. şimdi düzeldi uykumuz.