slm kızlar.bana acil cvp verirmisiniz?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve gecce tarafından 24 Haziran 2008 başlatılmıştır.

24 Haziran 2008
    Konu Sahibi : gecce
  1. gecce

gecce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ben yeni evliyim 10günlük henüz.yasminle korunuyorum ama dün akşam son hapı aldım şimdi 7gün ara vericem hapa adet olmak için.sorum şu şimdi hapa ara verdiğimde ilişkiyede ara veriliyo mu yoksa adet olana kadar ilişkiye girilebiliyo mu çünkü kimileri hapı bıraktığında yada unuttuğunda hamile kalabilirsin diyolar ve bu beni endişelendiriyo.acil cvp bekliyorum kızlar.fisfisfis

2. 24 Haziran 2008
  3. GxoxkyxuxzxuxndeDans

GxoxkyxuxzxuxndeDans GÖZLERİMDE GECE OLDU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Yok canım ara verilmiyor sadece hap içmiyorsun zaten düzenli içtiysen 2 gün içinde kesin regl olursun

4. 24 Haziran 2008
  5. gecce

gecce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hapımı düzenli bi şekilde içiyorum sadece kına gecesi ve düğün gecesi saatlerini değiştirdim okadar onun dışında bi aksama olmadı hap kullanımında.ben geçen ay hapı bıraktıktan 4.gün hasta oldum birazda o yüzden tedirginim geç hasta olduğum için hamile kalırmıyım diye tereddüt ettim

6. 24 Haziran 2008
  7. serapÇ

serapÇ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hiç bir tereddütünüz olmasın hap kullanırken verdiğiniz aralarda hamile kalmazsınız içiniz rahat olsun

8. 24 Haziran 2008
  9. burcu_arda

burcu_arda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ilişkiye ara vermene gerek yok saatlerde ufak değişiklikler olabilir bişey olmaz bende 8 ay kullandım merak etme bende genelde 3.veya4. günü adet oluyodum merak etme bence