slm kızlar

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve evremlaru tarafından 23 Aralık 2009 başlatılmıştır.

23 Aralık 2009
    Konu Sahibi : evremlaru
  1. evremlaru

evremlaru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar ben 6+4 haftalık hamişim cuma günü kalp atışlarını duymaya gidicem ama bende şuan hiç bir belirti yok neden acaba heyecanlanıyorum cuma günü için allahım inşallah bir aksilik çıkmazda bebişimin kalp atışlarınıda duyarım ya rabbim

2. 23 Aralık 2009
  3. Chitlembiq

Chitlembiq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Belirtileri hissetmek için çok erken canım. Ama bir kaç hafta sonra mide bulantısı falan başlayabilir. Hayırlı uğurlu olsun, ve bebişinin kelebek gibi atan kalbini görürsün inşallah. :)

4. 23 Aralık 2009
  5. Chocuk

Chocuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    :) altı hafta evet daha erken, sakın stres yapma.
    Bizim bebeğin riski vardı kalp atışlarını duyamayabiliriz, yaşamayabilir demişti doktor, o sebeple 6. hafta en kabus haftamdı üstelik fiziksel anlamda da kendimi hamile gibi hissetmiyordum.
    Boşuna üzülmüşüm 7. hafta bulantılar bastırdı:)
    Hiç bulantın olmaya da bilir, kimisinde hiç olmaz.3. 4. aya kadar hamile olduğunu anlamayan kadınlar var.

6. 23 Aralık 2009
  7. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    dur daha dur 1-2 hafta sonra bulantıdan duramıcak duruma gelıceksın merak etme :eek:
    daha erken hem bunyeden bunyeye cok degıskenlık gosterır boyle seyler... ıcını karartma hıc bence saglıkla gelsın bebegın ınsallah...

8. 23 Aralık 2009
  9. asiyan_1010

asiyan_1010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ben 9.haftamın içindeyim ama hiç bulantım yok.göğüslerimde ağrım bile yok.sadece mide ekşimesi ve midemde yanma var.reflü gibi.7.haftada kalp atışını duymuştuk.8.haftada bebeğim dahada büyümüştü.:nazar:doktor bile şaşırıyor bulantımın olmamasına.çünkü kullandığım ilaçlar bulantı yapan ilaçlar.bünyeden bünyeye değişiyor.ben seviniyorum.iyikide bulantım yok.sadece et ve etten yapılmış şeyleri yiyemiyorum.bir tek sebze türü şeyler..bebeğim sayesinde vejeteryan oldum.bulantın olmaması için dua et.çünkü düşük tehlikemin olduğu 6.haftamda hastanede kalmıştım 3 gün.ve benden hariç bulantı yüzünden yatan 2 hasta vardı yanımda.

10. 23 Aralık 2009
  11. zambakl

zambakl Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben ikiz bekliyorum ve ne bulantı ne göğüs ağrısı çok şükür hiçbiri yok,
    Herkesin bünyesi farklı tepkiler verir..Miden bulanacak diye kesin bir kanı söylemek bana göre yanlış

12. 23 Aralık 2009
  13. Gulguzeli33

Gulguzeli33 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben dokuzuncu ayıma girdim,hala göbeğimin haricinde bir hamilelik belirtim yokkaydirigubbakcemile3
    bünyeden bünyeye değişir,ben bulantı,kusma,başdönmesi halsizlik gibi sorunların hiçbirini yaşamadım.son günlerde ellerimde uyuşma oluyor o kadar.

14. 23 Aralık 2009
  15. dilmuh

dilmuh hosgeldin oglum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    gözün aydın canım
    ben hamileliğim boyunca bulantı kusma falan hiç olmadı çok şükür
    sıkma canını hem daha erken

16. 24 Aralık 2009
  17. evremlaru

evremlaru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canlarım benim sıktığım bile yokta burda okudukça ve çevremde duydukça hamileleri bulantıdan duramıyorlar o yüzden bende sordum inşallah yarın duyarım ilk önce sağlık ocağına gidicem sağlık ocağından çağırdılar beni sağlık bakanlığında hamilelerin hepsi gözüküyormuş o nedenle sağlık ocağına haber verip oradanda gebe izlem kartı açılıyormuş daha sonrada bebişimin kalp atışını duymaya gidicem