Slm

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve cemre_mavi tarafından 16 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

16 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : cemre_mavi
  1. cemre_mavi

cemre_mavi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    8.5 haftalık hamileyim 5.5 haftalıkken kalp atışları duyuldu 2 gün sonra durduğu söylendi kürtaj olmam istendi doktorum tarafından ben korkunca evde 1 hafta 10 gün içinde düşük olabileceği söylendi yaklaşık 3 hafta geçti kalbi durduktan sonra ama bebeğim gelişiyor şekli belli oldu fakat doktorlar kalbi atmadığı için illada kürtaj diyor benim anlamadığım ölmüş yada canlanmamış bebek gelişirmi kanamam yok durumum iyi eğer ölmüşse beni zehirlemesi gerekmezmi. Lütfen yardım edin bebişimin ultrasondaki şeklinde başı kolları poposu çok net olmuş ne yapmalıyım allah rızası için yardım edin bebeğimin canına bilip bilmeden kıymak istemiyorum. Saygılar.

2. 16 Mayıs 2009
  3. vvuslat

vvuslat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Canım benim Allah yardımcın olsun..Aynı durumu ben de yaşadım ilk gebeliğimde.Kalbi atmamıştı bebeğimin kürtaj oldum..Maalesef senin de kürtaj olman gerekiyor canım.Bebek gelişimini sürdürür bir süre ama sonuçta yaşayamayacak..Bir an önce kürtaj ol canım...Tekrar Allah yardımcın olsun diyorum..ılk gebeliğin mi?

4. 16 Mayıs 2009
  5. iipekk

iipekk Dikkat! bebek var :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım baska dra da gorun
    Allah korusun tehlıkelı bır durum

6. 17 Mayıs 2009
  7. esma3a3a

esma3a3a Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    baska doktora gıt

8. 20 Mayıs 2009
  9. deniz42

deniz42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Çok geçmiş olsun.Ben de 9 haftalıkken kalbi atmadığı için aldırmak zorunda kaldım.Benim de hiç kanamam yoktu.Çok da iyiydim.çok şaşırdık ve üzüldük zaten.Yapcak bir şey yok bu durumda.Hayırlısı olsun hakkımızda.