SMA PLUS kullanan varmı........

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve deniz. tarafından 5 Kasım 2009 başlatılmıştır.

5 Kasım 2009
    Konu Sahibi : deniz.
  1. deniz.

deniz. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben milupa kullanıyorum aptamil 1..fakat SMA plusun çok kilo aldırdığını ve iyi bir mama olduğunu söylüyorlar..kullanan varmı yardımmm...BEBEĞİM PREMATÜRE 26 HAFTALIK DOĞDU..şimdi düzeltilmiş 1 aylık....anne sütü yok malesef......

2. 5 Kasım 2009
  3. figenaliarda

figenaliarda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim benim bebeğimde prematüre doğdu ve emmedi bende milupa kullandım kimi sma iyi kimi kötü diyor eltimin bebeğide prematüre doğmuş o sma yedirmiş bebek kiloluymuş ama boğazlı oldukları içinmi mamadan mı bilelemem kuzenimide smayla beslemişler ona yazramamış zayıfmış yani bebeğe göre değişiyor ben milupadan başka kullanmak istemiyorum hepsini denedim çünkü benim bebeğim de iştahsız dr. mamasını değiştir dedi değiştirdim yine bizimki milupayı tercih etti ama sma denemedim herşeyi bırakalımda birde GDO çıktı mamalardada varmış ne yapcaz bilmiyorum

4. 5 Kasım 2009
  5. NisaNurum

NisaNurum Canım Kızım Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben 3 aydır kullanıyorum ve kilosuda gelişimide gayet iyi ben çok memnunum annem önerdi bunu bana abime kullanmış ve gerçekten dediği gibide çok iyi bi mama mamayı kullanmadan önce kızım 400 500 gram alıyodu günde 2 kez mama vermeye başladım 900 gram aldı valla sma çok iyi bi mama bana göre kızım çok yaradı

6. 5 Kasım 2009
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    bende kızıma sma plus kullandım yok gold muydu acaba..
    herneyse,benim kızımada hiç gaz yapmadı.yaradı vede.bende memnun kalanlardanım.

8. 7 Kasım 2009
  9. canan76

canan76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben de sma s-26 kullanıyorum.bebeğim seviyor.kilo alımı da gayet iyi.gaz falan da yapmadım.gerçi sma gold için iyi diyorlar değiştirsemmi devam mı etsem kararsızım.

10. 7 Kasım 2009
  11. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bende sma gold kullandım digerlerinden hiç bi farkı yok.