Smart,lazer,slim lipo

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve farfarella tarafından 22 Nisan 2009 başlatılmıştır.

22 Nisan 2009
    Konu Sahibi : farfarella
  1. farfarella

farfarella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    Lazer lipoliz yaptıran ve yaptırmayı düsünen arkadaslar LİPOSUCTİON baslıgında normal ve lazer lıposuctıon yaptıran arkadasların konularında zaman zaman karısıklıklar oldugundan ve yapılan ıslemlerın bırbırınden farklı acıları oldugundan yasadıgımız gelısimlerı, degısıklıklerı artık bu baslık altında takıp etmeyı onerıyorum.

Seyhank bunu beğendi.
  2. 22 Nisan 2009
  3. sevdes

sevdes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım haklısın iyice karışmadan buradan takıp etsek süper olur

4. 24 Nisan 2009
  5. ziraat

ziraat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar slimlipo hakkında bilgisi olan varmı yani benim anladığım lazeli liosuction yaptıran varmı nekadar etkili ve ne kadar ortalama maliyeti

6. 24 Nisan 2009
  7. roserose23

roserose23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    o başlıklarda yazılarnlarda bu başlığa taşına bilse keşke:)ziraatcım liposuction başlığı incelersen daha çok bilgi sahabi olursun canım:))biz bu konuda baya bir konuştuk çünkü:))

8. 24 Nisan 2009
  9. farfarella

farfarella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    roserose senın son durumun nedir? Fark gormeye basladınmı cnm.Bende hala tık yok sankı hıcbır ıslem yapılmamıs gıbı :KK43: Bukaadr uzunmu bu etkıyı gormek ya pazartesı gıdıyorum kontrole bakalım durumum neymıs

10. 24 Nisan 2009
  11. roserose23

roserose23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde fark yok diyebilirim sanki hiç yaptırmamışım gibi maalesef:KK43:(korseyi giyince biraz incelme var gibi geliyor ama çıkarınca yine aynı:KK43:(biz daha çok bekliycez herhalde benimde aslında kontorole gitmem gerek 3 hafta sonra gel dedi ama ne zaman müsait olursam o zaman gidicem artık bakalım sana ne diycek canım gidince haber verirsin neler dediğini tamammı merak ediyorum çünkü..

12. 24 Nisan 2009
  13. farfarella

farfarella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    tamam cnm pazartesı aksamı haber verırım mutlaka

14. 25 Nisan 2009
  15. roserose23

roserose23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    çok saol bekliyorum canım:))

16. 27 Nisan 2009
  17. egokcen_

egokcen_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba farfarella sen smartlipo yaptırmıştın sanırım. konuların burya taşınması açısından bir kere daha sorayım ve zahmet olmazsa sende bir keredaha cevaplarsan sevinirim.
    bende üst bacaklarıma ve basen bölgesine smartlipo düşünüyorum sen nerde ve kaça yaptırdın. ayrıca FERZA da yaptırmıştı. o ne alemde.. nasıl acıları azaldımı acaba.
    istanbulda bir yer bulabildim ben smartlipo yapan yer. sizler kimlere oldunuz. yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme: 27 Nisan 2009
    Seyhank bunu beğendi.
  18. 27 Nisan 2009
  19. farfarella

farfarella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    canım evet basen ve ıc bacak bolgesıne smart lıpo yaptırdım.Benım yaptırdıgım yer nısantasında istanbulda sadece burası var dıye bılıyorum ben.Belkı vardır da forumda genelde yaptıranlar ve tavsıye edenler hep burayı onerdıgı ıcın belkı bız bılmıyoruzdur.Neyse sonucta nısantasında dr coskun bey yaptı uygulamamı fıyatı kısıden kısıye ve uygulama yaptıgı alana gore degısıyor cnm.Ben 9 nısanda yaptırdım ınanamıyorum 18gun gecmıs ustunden bı degısıklık varmı dersen hala goremedım ben sadece sıslık ve morluklar azaldı hareketlerım rahat agrım yok sımdı sadece ıncelmeyı beklıyorum:) Bugun kontrolum var ne durumda oldugumu bırde dr un agzından ogreneyım.Aksama habrelerı verırım cnm.

Seyhank bunu beğendi.