sms ve telefon görüşme kayıtlarına nasıl ulaşılabilir

Konusu 'Hukuk Köşesi' forumundadır ve banka26 tarafından 7 Haziran 2012 başlatılmıştır.

7 Haziran 2012
    Konu Sahibi : banka26
  1. banka26

banka26 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 6 yıllık evliyim, 7 aylık bir oğlum var. Eşim 3-4 aydır devamlı agresif davranıyor, herşeyi ters anlıyordu. Cep telefonuna da parola koydu, özellikle benim bakmamam için. Kendisi bile parolayı girip bana telefonunu vemiyordu. Ben de 3 hafta önce parolasını kırdım ve görüşmelere baktım. Bir numarayla devamlı iş dönüşü ve geceleri görüşüyormuş. Çocuk olduğu için ben boş vakit buldukça dinlenmeye çalışıyordum tabi. Bu numaraya geri döndüğümde bir bayan çıktı, hattı kendisinin kullandığını başkasının kullanmadığını söyledi.Bu aradanumara erkek ismi ile kayıtlı. Ben de eşimin telefonundan şifre göndererek operatörün internet sitesinden ne zamanlar görüşmüş ona baktım. Ben sorduğumda da hatırlamıyorum, bilmiyorum diye geçiştiriyor. Ben çocuğum için bir şans vermeyi düşünüyorum, ama aralarında ilişki ne boyutta onu öğrenmek istiyorum. Böylesi kafamı, beynimi çok kurcalıyor. Eşimden boşanacağımı söyledim, tehdit ederek öğreneyim diye , şimdilik sonuçsuz kaldı.

Ben aralarında geçen konuşmaları ve mesajlaşmaları nasıl öğrenebilirim? Lütfen bana yardım edin.Artık oğlumla bile ilgilenemiyorum, geceleri uyuyamıyorum, gündüzleri hiçbirşeyi aklımda tutamıyorum. Bu endişe beni yiyip bitiriyor.

Bir de Bursa da bildiğiniz aile ve evlilik terapisti var mı?

2. 7 Haziran 2012
  3. cemed

cemed Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    görüşmeleri nasıl öğrenebilirsin bilmiyorum ama allah yardımcın olsun çok zor bende evliyim ben böyle bişey yaşamadım ama benimde babam aynı şeyleri yapıyor kardeşimin düğünü olacak düğünden sonra evi terk edecekmiş anneme hayatı zehir etti üstelik sevgilisi benden 4 yaş küçük yani 18 yaşında 47 yaşındaki 4 çocuk babası bir adamın böyle bişey yapmasını aklım almıyo ama kardeşimle bizde sizin gibi yaptık bir numarayala gece gündüz saatlerce görüşülmüş aradık ve o kız çıktı üstelik kız kardeşimin yakın arkadaşıydı tek tavsiyem ona ders vermek için ayrılamyı ısrarla teklif edin gerekirse ailenizin yanına gidin bir süre belki sizin ve çocuğunun yokluğunda yanlış yaptığını anlar kimse o mutluluğu sizin kadar veremez emin olun siz değil o kaybeder şahsen ben babamı görmek bile istemiyorum onu o evden bir çöp bile almadan def edicem aklı başına gelicek buna eminim umarım çözüm bulursunuz erkek milleti ne yazıkki yanı başındaki hazinenin mutluluğunun değerini bilmiyorlar kendinizi üzmeyin çocuğunuzun size ihtiyacı var bütün hayatınız o olsun değer bilmeyene adamayın hayatınızı

4. 7 Haziran 2012
  5. banka26

banka26 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sağolasın, annen, senin ve kardeşlerin için çok üzüldüm. Özellikle de annen için üzüldüm, verdiği emekler, çektiği çileler hepsi unutulup, hayatı heba oluyor. Gecesini gündüzüne kattı ne fedakarlıklar yaptı kimbilir, onca yıldan sonra kızı yaşında birisiyle çeksin gitsin. Ama o kıza ne demeli, o da hayatını mahvediyor, yaşın ne başın ne, beklentin ne ki, 47 yaşında birisiyle birlikte oluyorsun. Allah sabır versin hepinize.

Ben çocuğum babasız büyümesin hadi diyorum ama... Anlayan var mı bilmiyorum.

Ona seninle boşanırım çıkar gidersem geri dönmem dedim, o da dönsen de bulamazsın dedi.

6. 7 Haziran 2012
  7. Sibelim84

Sibelim84 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    204
    Ödül Puanları:
    63
    yasal olarak ulaşamazsınız. birçok davamızda telefon kayıtlarını içerikleriyle birlikte talep ettik. ancak içeriklerine ulaşamadık. sadece msj yada görüşme olup olmadığı geldi bize. içeriği değil malesef

8. 7 Haziran 2012
  9. filerun

filerun Reklamdakisıradandeterjan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Allah yardımcın olsun canım..
    Belki karşı tarafta erkek yazan numarayı açan kişi, sahibin eşidir.

10. 7 Haziran 2012
  11. filerun

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Allah yardımcın olsun canım..
    Belki karşı tarafta erkek yazan numarayı açan kişi, sahibin eşidir.

12. 7 Haziran 2012
  13. sdktm

sdktm Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    48
    mesaj ve telefon görüşmesi içeriğine ulaşamazsınız

şöyle söyliyim benim operatörüm vodafone
    vodafone resmi internet sitesine şifremle giriyorum ve orada hangi tarih ve saatte kime mesaj yazmış veya almışsam ve kiminle telefon görüşmesi yapmışsam yazıyor, vöe hat ilk kullanıldığı günden itibaren kaydediliyor bu bilgiler yani istediğin tarihe ulaşabilirsin tabi eşinin ki vodafone ise (belki diğerlerindede vardır ben sadece vonafone u biliyorum )

14. 7 Haziran 2012
  15. filerun

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    canım peki internet üzerinden silebiliyormusun?
    mesaj kısmına baktığın linki bana özelden atabilirmisin?

16. 7 Haziran 2012
  17. sdktm

sdktm Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    48
    ne silinebilir mi anlayamadım açıkcası,
    birde benim girdiğim bölüm şifreli olduğu için sana orayı gönderemem
    ancak vodafone resmi sitesinin linkini gönderirim
    eşinin şifresini biliyorsan girebilirsin
    giremiyorsan yeni şifre istersin hemen geliyor telefona ama eşinin telefonu sanırım demiştin şifreli

18. 7 Haziran 2012
  19. BenKader

BenKader Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Her operatörde hat özeti varmış bende geçen burda duydum baktım kendi hattımdan nasıl birşey diye :-)

Şu saatte şu numaraya mesaj atılmış veya arama yapılmış gibi görüntülemek mümkün..

Ama içeriğe ulaşılmıyor maalesef.

Ve buna bakabilmeniz için eşinizin telefonunun sizde olması lazım , tek kullanımlık şifre telefona geliyor ve bilgi amaçlı sms geliyor hattınızla ilgili özete ulaştınız gibi..