smyrna art ayla yaradanakul

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve AYSEECE tarafından 2 Kasım 2010 başlatılmıştır.

2 Kasım 2010
    Konu Sahibi : AYSEECE
  1. AYSEECE

AYSEECE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar 6haftalık hamileyim.doğumumu yine aynı hastanenin baska doktoru yapacak. ama kararsızım. hiç gitmedim ayla hanıma. bilen varmı nasıl doğumu .yardımcı olursanız sevinirim.

2. 11 Aralık 2010
  3. skr1606

skr1606 pamuk oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba be de cok merak ediyorum ayla hanıma giden dogumunu onunla yapan var mı?

Son düzenleme: 11 Aralık 2010
  4. 12 Ocak 2011
  5. tuubaaoz

tuubaaoz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar ben doğum yapmadım ama bi süre kendisine gitmiştim hamileliğimin ilk haftalarında başlayıp 15. haftama kadr gitmiştim ve hiç memnun olmadığım için bıraktım. çok ilgisiz ve bilgisiz olduğunu düşünüyorum 15.haftamda kanamam oldu ben tabi panik oldum pazar akşamıydı aradım kendisini hatırlamadı bile beni progestan iç yat yarın bakarız dedi tabi ben durmadım acile gittim ve o anda kenidisinden vazgeçtim 15. haftaya kadar ne kiloma baktı ne de tansiyonuma koştur koştur muayene etti hiçbir açıklama yapmadı kısacası adını duyduğum anda bile tüylerim diken diken oluyor :KK47:. ayrıca doğumu da orda yapmıyorlar son haftalarda kalkıp hastane aramak zorunda kalınıyor

6. 20 Şubat 2011
  7. oglummehmet

oglummehmet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ilk bebeğimi kaybettiğim için durum çok hassastı benim için smyrna başladım önceleri bilgen bey muayne ediyordu daha sonra ayla hanım bakmaya başladı hiç istememiştim bir türlü ısınamamıştım ama zamanla ilgisiyle hatta aşırı hassaslığıyla acayip içime sindi nitekim muayne gittiğimzgün daha 5hafta varken doğuma gittik şehir dışından geliyorduk beni okadar motive ettiki 2seçenek vardı ya kent ya çınarlı ben kenti istedim 10dk da ordaydık gittğimzde ayla hanım bizden önce oradaydı oğluşumu sağ salim kucağıma almak nasip etti allah allah sizlerede nasip etsin ama ben mutlaka erken karar vermeyin yorumlara bakarak diyorum

8. 25 Temmuz 2011
  9. skr1606

skr1606 pamuk oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ... .....

10. 14 Ağustos 2012
  11. bvgari

bvgari Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kızlar bende ayla hanıma gidiyorum.. 1 yıldır falan.. ama bende henüz gebelik yok