Soğan Kürlerini Kullananların,Adeti Düzene Girenlerin Paylaşım Alanı

Konusu 'Bitkisel Kürler - Şifa Reçeteleri' forumundadır ve Ceylan tarafından 17 Kasım 2008 başlatılmıştır.

17 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Ceylan
  1. Ceylan

Ceylan BiHüzünSaklı ve BinUmutla Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    1.Yumurtalık kisti-polikistik over için kuru soğan kürü:1 beyaz kuru soğanı 4 e bölerek üstüne 1 yemek kaşığı sumak serperek yiyin. Bunu haftada 3-4 kez tekrar edin.

2.Vajinal akıntıyı gidermek için soğan suyu kürü :

1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı ve mor soğan olmaz ) dörde bölün. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğl ve akşam yemeklerinden önce 1er bardak suyunu için.

Uyarı: Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. - 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.

Bu kür adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Dün itibariyle ben başladım.Soğan yemezdim hele suyu meleğim için zehir olsa içerim dedim ve başladım.Soğan suyu küründe fazla soğan tadı olmuyor.İçlecek gibi içinizi ferah tutun..
    Hatta birbirimize destek olmak için bu konuyu açıyorum hatta Liste bile yapalım bakalım neolacak ??
    Ben inanarak başladım
  2. 17 Kasım 2008
  3. Ceylan

Ceylan BiHüzünSaklı ve BinUmutla Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar bence uygulamakta yarar var
  4. 17 Kasım 2008
  5. fakelove

fakelove Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende bu gün başladım
    soğan suyuna bakalım ne olucak
    rabbim sifamızı versin inşşşşşşşşşşşşşşşş
  6. 17 Kasım 2008
  7. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    kızlar bende içmek istiyorum ama tadı nasıl bana çok iğrenç olur gibi geliyo siz içerken içine bal koyuyomusunuz (tatlandırmak amaçlı)
  8. 17 Kasım 2008
  9. ilay_42

ilay_42 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben ayın 6 sından beri içiyorum tadı içerken fena değil ama içtikten sonra çok kötü soğan tadı oluyo ama hemen arkasından biraz meyve suyu yada mandalina gibi bi meyve yerseniz hemen ağzınızın tadı düzeliyo hatta bisüre sonra tada alışıyorsunuz normal bi içeçek gibi geliyo artık ben arkasından hiç bişey içmiyorum.ben pkoluyum ağustostan bu yana hastalanmadım arada hafif kanlı akıntılarım geldi o kadar şimdi bu soğan suyunu çok büyük bi umutla içiyorum dr ibrahim saraçoğlu çok kesin konuşuyo inşallah faydası olur.umarım yardımcı olabilmişimdir:içelim:
  10. 17 Kasım 2008
  11. Lolo

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    tamam bende başlıyorum yarın soğan kürüne fakat bişey sormalıyım, soğan kürü ağız kokusu yapıyomu?
  12. 17 Kasım 2008
  13. yok yapmıyo ama içtikten hemen sonra ağzını çok çalkala suyla bide üstüne bir iki damla limon al
  14. 17 Kasım 2008
  15. hem hayıt suyu hem soğan suyu içiyorum nolcak bakalım su su eriyip gitcem bigün
  16. 17 Kasım 2008
  17. Nargile

Nargile ♥ Haktan'sın ♥ Pro Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Bende de pko var bu ay tahlillerim yapılacaktı ama bir türlü adet olamadım.bugün doktoruma gittim ve yumurtlamanın geç olduğunuve şuan biri 12mm biride 17mm çapında 2 yumurta olduğunu söyledi.Yani yumurtalar geç gelişmişler o yüzden 15 gün kadar daha geçikecek adetim.Birde göğüslerimden süt gelip gelmediğini sordu bende yok dedim ama hiç kontrol etmemiştim.Muayenede göğüslerimi kontrol etti ve süt geldiğini söyledi.Prolaktin ve troit tahlillerimi tekrarladı yarın alıcam sonuçalarını...

Şu soğan kürüne hangi günde başlıyorsunuz.......
  18. 18 Kasım 2008
  19. Lolo

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    soğanı kaynattım tarifteki gibi ılıyınca içicem hadi kızlar hepimize şifa olsun
    bu soğan kürüyle hamile kalırsam eğer çocuğuma onun için yaptığım fedakarlıkları bir bir anlatıcam
    o kür bu kür diye diye içi,miz dışımız kür oldu her tarafımdan kür fışkırıyo