Soan Suyu Diyeti ve Deneyimlerimiz

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve Gulperi tarafından 21 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : Gulperi
  1. Gulperi

Gulperi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar.Ablamın deneyerek kılo verdıgı bı yontem bu ve gercekden etkılı.
    1 ortaboy soganı 4 e bolun bı tencereye goz kararı su ekleyıp 15 dk kaynatın.Bu kaynama zamanı soganın ozunun cıkması ıcın yeterlı. Ve koydugunuz su mıktarını ıyı ayarlayın cok da olmıyacak azda olmıyacak.kaynadıkdan sonra 1 subardagı dolacak kadar kalmalı suyu.
    Suyun rengı bıraz boz olabılır.Sonra 1 subardagı sogan suyuna yarım lımon sıkıp ac karnına ıcın seker fılan yok ama a.s.Cay gıbı ıcılecek sıcaklıkda olmalı soguk olmıyacak.Ve hergun taze yapılarak ıcılmelı .Buyuk olcude ıstah kesıyor ve boylelıkle kılo verıyorsunuz.
    Ablam 1 ay da hemen suzulmusdu 3 cocukdan sonrakı gobegı erıdı yanıı. Su ne acı nede kokulu oluyomus hanı belkı tıksınırsenız sogan kokar bu su dıye.Ben denemedım cunku suan zaten 45 kıloyum bıde onu denersem ıskelet olarak dolasırım artık:utangac: yerimseniben

2. 21 Temmuz 2007
  3. RedRose

RedRose Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum benim annemde soğan suyuyla zayıfladı biraz kokuyor ama zayıflamak isteyenler bunu yapmalı en azından doğal yol yan etkisi yok yerimseniben

4. 21 Temmuz 2007
  5. Huli81

Huli81 Ve yine hüsran ve aci... Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cok ilginc :ss

6. 30 Temmuz 2007
  7. NEJLXOX

NEJLXOX Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    soğan suyunu başka deneyen yokmu? bende bunu daha önce sevda demirelden duymuştum kendiside bunu kullanıyomuş

8. 31 Temmuz 2007
  9. SERAP_GUR

SERAP_GUR Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sevgice keşke bu başlığı diyet bölümünde açsaydın. çünkü yararlı bir bilgi vermişsin.ve diyet bölümünde bu konuyla ilgilenecek çok arkadaşlar var. ben burda rastgele buldum bu başlığı... benimki sadece bir fikir....a.s.

10. 31 Temmuz 2007
  11. Gulperi

Gulperi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hımm hıc dıyet bolumune acmak gelmemısdı aklıma haklısın sanırım konuyu orda da acayım.

Ve sogan suyu acken ıcılecek kı ıstahı kesme bı yararı varmıs arkadaslar.yerimseniben

12. 2 Ağustos 2007
  13. butterfly

butterfly Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaslar sogan metabolizmayı hızlandırıyormus. iştahı kapatıyormus ve uzun süre tokluk hissi veriyormus. benim kuzende 2 gündür sogan tüketiyor :)

14. 12 Eylül 2007
  15. selenda

selenda Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende ablamdan duymustum bir klo soğanı düdüklüye koyup su eklıyor ve kaynatıp suyunu bır surahıye koyup aç karnına her öğün yemeklerden önce içiyodu fakat nekedar olduğunu miktarını bılmıyorum işte onuda bılen varsa anlatsun ne olur ya...

16. 12 Eylül 2007
  17. ceku

ceku Yeni açmış bir çiçek Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    güzel bi yöntem olabilir ama soğanı hiç sevmiyorum

18. 12 Eylül 2007
  19. rubi

rubi Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar soğan suyu aç karnına mideyi raatsız etmezmi ya.. hiç rahatsız olmadımı mideniz?