Soda zayıflatır mı?

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve melek82 tarafından 30 Nisan 2008 başlatılmıştır.

30 Nisan 2008
    Konu Sahibi : melek82
  1. melek82

melek82 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bayanlar ben kola içmeyi çok seviyorum ama hem kilo hem de selülit çısından içemem gerekiyor. sodanın kilo yapmadığını hatta bol bol içilmesi gerek diye bişey duydum doğrumu sizce bu konu hakkında bir bilginiz varmı? soda da şeker var mı? sonuçta o da asitli değil mi

2. 30 Nisan 2008
  3. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    soda derken meyve aromalı sodalarda evet şeker var ve kalorisi mevcut. ama bildiğim kadarıyla sade soda da(gazlı maden suyu) kalori yok. pek çok kişiden zayıflattığını daha doğrusu zayıflamaya yardımcı olduğunu duydum. ama ne kadar doğru bilmiyorum. burada dikkat etmeniz gereken mide rahatsızlığınızın bulunmaması.sonuçta gazlı bir içecek. fazlasının da mideye zarar verdiğini biliyorum...mineralli bir içecek olmasından dolayıda abartmadan içmenin zararı olmaz diye düşünüyorum....

Son düzenleme: 30 Nisan 2008
  4. 30 Nisan 2008
  5. ebis

ebis Guest

dhilek haklısın günde 1 şişe sade maden suyu midedeki şişkinliği atmaya yetecektir.

6. 30 Nisan 2008
  7. Emez

Emez Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar kesin olmamakla birlikte bildiğim şey (akupunktur tecrübemden) zorlu diyetlerde tansiyonu dengelemek için soda veriliyor. (bakınız akupunktur diyetleri)
    zayıflama konusunda bir etkisi yok sanırım .

8. 30 Nisan 2008
  9. simeranya

simeranya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sahsen ve bizzat soda bana iyi gelmiyo... soda icinde siskinlik oluyo e haliyle buda tartiya yansiyo... herkesde ayni sonuclar olmuyo :S

10. 30 Nisan 2008
  11. melek82

melek82 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hımmm yani meyveli soda kilo yapıyo demek. ya çok fazla kola içiuorum ve hani o kolanın asidi varya şööllleee bopazı yakıyo çok seviyorum onu kola yerine bari soda içeyim dedim sağolun bayanlar yeni bişeyler öğrenirseniz paylaşalım

12. 7 Ekim 2008
  13. aysima01

aysima01 kaf-kef Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bi tanıdığımız yeni anlattı yaklaşık 3 ayda 10 kilo vermiş nasılmı? sadece ekmeği kesmiş ve sabah akşam yemekten önce veya sonra bi soda içip üstüne bi adet elma yiyormuş metabolizmayı hızlandırıyomuş bu doğrumu kıslar kullanan oldu mu bunu daha önce?

14. 26 Aralık 2008
  15. trb_cadisi

trb_cadisi Guest

kızlaR günde 1 bardak soda içilmeliymiş ama içine limon sıkmak gerekiRmiş çünkü içindeki asitLer beyin hücrelerini oldürüomuş ve zayıflamayada vücüdada yararı çokmuş yanlız sizin da dorusu hepimsiin bildi meyveli sodalar soda diilmiş gercek soda saf sodaymış haberinis olsun bunuda petek dinçözün programında ünlü bi doktor söylemişti

16. 27 Aralık 2008
  17. ecrenim

ecrenim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir arkadaşım günde 4 tane sade soda içerek 10 kilo vermiş 2 ayda ,ve bi daha asla almadı o kiloları geri. ama bence çok tehlikeli , ben yapmadım , günde 1 tane normal hadi 2 tane ye de tamam da 4-5 tane de ne ola ki ölee ,,zayıflıcaz diye öldürelim bari kendimizi :KK43:(

18. 27 Aralık 2008
  19. Lynne

Lynne Eylül'ün Annesi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zayıflicam diye midemi delmek istemiyorum.Onu ben lisadeyken cahilligimden yapmıstım.Kilo vermistim ama uzun bir süre mide problemi yasadım.