sogan kürü sayesinde kistlerinden kurtulan arkadaşlar buraya lütfen

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve betonya tarafından 1 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : betonya
  1. betonya

betonya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar sogan suyunu sureklı yapıpta fafdasını gercekten goren varmı

2. 3 Mayıs 2009
  3. sena81

sena81 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende denemeyi düşünüyorum.fayda gören yokmu acaba

4. 3 Mayıs 2009
  5. denizsizada

denizsizada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    benim daha ilk denemem ve allaha şükür kistim gitmiş.zaten basit yumurtalık kistiydi.3cm lik ti.hala inanasım gelmiyor gittiğine ama dr gitmiş dedi.şaşirdi adam 15 gün de nasil gitti die.bizede belli etmemeye calişti ama.
    bebek istiyoruz ve klomen kullanmaya başladım.inşlh tekrar kistim oluşmaz.

6. 4 Mayıs 2009
  7. hana

hana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben varım canım ilk tüp bebek denememde ilaçlardan dolayı bir yumurtam çok büyüdü ve kiste dönüştü çok düzenli adet gören ben o ay olamadım bir türlü her hafta bazen 3-4 günde bir dr a gittim ama yakında olursun deyip gönderdi ama kist önce 3 cm sonra 4,5 sonra da 6 cm olup da dr da ilaç vermeyince ben soğan kürünü uyguladım 10 gün kadar sanırım sonra dr a gittiğimde kistimin küçülmüş olduğunu gördü ve basit bir aspirasyonla içi boşaltıldı ben artık dayanamayacağım için istedim aspire edilmesini belki soğan kürü tamamen yokedecekti...ben bizzat yaşadım ve gerçekten faydalı olduğunu düşünüyorum ama çok uzun süreli yapmamak gerektiğini de söyleyeyim...

8. 4 Mayıs 2009
  9. hana

hana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben varım canım ilk tüp bebek denememde ilaçlardan dolayı bir yumurtam çok büyüdü ve kiste dönüştü çok düzenli adet gören ben o ay olamadım bir türlü her hafta bazen 3-4 günde bir dr a gittim ama yakında olursun deyip gönderdi ama kist önce 3 cm sonra 4,5 sonra da 6 cm olup da dr da ilaç vermeyince ben soğan kürünü uyguladım 10 gün kadar sanırım sonra dr a gittiğimde kistimin küçülmüş olduğunu gördü ve basit bir aspirasyonla içi boşaltıldı ben artık dayanamayacağım için istedim aspire edilmesini belki soğan kürü tamamen yokedecekti...ben bizzat yaşadım ve gerçekten faydalı olduğunu düşünüyorum ama çok uzun süreli yapmamak gerektiğini de söyleyeyim...