Sogan kuru ve akıntı

Konusu 'Bitkisel Kürler - Şifa Reçeteleri' forumundadır ve askperisi tarafından 26 Mart 2009 başlatılmıştır.

26 Mart 2009
    Konu Sahibi : askperisi
  1. askperisi

askperisi Guest

kızlar sogan kuru kullanıyorum yaklasık 10 gundur adetimin ilk gunu basladım cok yogun ve koyu renkli bir adet gecirdim normal diildi yani adetim bitti simdi hala kure devam ediyorum ama hic akıntım olmadı sokmesi gerekmezmiydi iltihabı akıntı ile.gecen aylarda akıntım cok fazlaydı ama bu ay yok adetken iltihap sokulmus olabikaydirigubbakcemillirmi

2. 26 Mart 2009
  3. SadeceMeyra

SadeceMeyra heyecanlı ve acemi :) Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    153
    adetken kullandigin icin adetle beraber iltihapta akmis olabilr. aslinda adetin sonuna dogru baslayin diyorlar bitkisel seyler icin. korkma canim, icin tertemiz olmustur ne güzel:KK66: bende kullandim sogani. yan etkisi yok no panic

4. 26 Mart 2009
  5. askperisi

askperisi Guest

saol cnm issallah temizlenmistir

6. 26 Mart 2009
  7. gaye.

gaye. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu soğan kürü nasıl uygulanıyor merak ettim

8. 27 Mart 2009
  9. semos427

semos427 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    MEYRA BASMAN canım ismin le soyadınmı o.çok güzel bir isim aanlamı ne merak ettim.bende soğpan kürü uyguluyorum adet olmayı bekliyorum inş. olurum en kısa zamanda

10. 27 Mart 2009
  11. thyanel

thyanel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    soğan kürüne ben de başlıycam pko ve çikolata kisti için. gerçi ameliyat olucam muhtemelen de işte doktor ilaç tedavisi verdi bi şansımızı deneyelim dedi o arada onu da deniycem nasıl olsa bi yan etkisi yok. yalnız en erken adetin 7. günü başlamak gerekiyormuş. öğlen ve akşam yemeklerinden 10dk önce 1 bardak ve her seferinde taze hazırlanmalıymış. bilginize.

12. 27 Mart 2009
  13. thyanel

thyanel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bir adet orta boy beyaz soğanı (kesinlikle beyaz olmak zorunda) alıyosun. kabuğunu soyuyosun. 4'e bölüp kaynayan suya atıyosun. 5dk kaynatıyosun. sonra süzüp öğlen ve akşam yemeğinden 10dk önce 1 bardak içiyosun. ama her seferinde taze hazırlıyosun öğlen kaynattığını akşam da kullanmıycan yani. ha bir de 15 günden fazla devam etmemek gerekiyormuş.

14. 27 Mart 2009
  15. debby

debby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tadi nasil ? igrenc bisey diye tahmin ediyorum benneyaptımki

16. 28 Mart 2009
  17. hulahop

hulahop Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Slm kizlar benim bi sorum var..ben bu kuru 1 hafta 10gun kadar kullandim gercekten ise yaradi simdi tekrar baslamak istiorm. 15 gunden fazla kullanmayin diosunuz acaba bu 15 gün bi aylik sure icerisinde mi? Yani ben simdi tekrar baslayabilir miyim? Aklim karisti!

18. 28 Mart 2009
  19. erva15

erva15 Guest

suan bende kullanıyorum soğan kürünü ben başlayalı 4 gun oldu ama oyle dediğiniz gibi bir akıntı falan gelmedı bende de hemorajik kist var o yuzden yapıyporum sureyı bende merak edıyorum 15 gun olunca hemen bırakmalımıyız devam etsek zararı mı olur acaba