Soğan kürü

Konusu 'Bitkisel Kürler - Şifa Reçeteleri' forumundadır ve elunelune tarafından 19 Şubat 2009 başlatılmıştır.

19 Şubat 2009
    Konu Sahibi : elunelune
  1. elunelune

elunelune Guest

Soğan kürü yapanların tecrübeleri neler arkadaşlar, yorum yazarsanız çok sevinirim...

2. 19 Şubat 2009
  3. EU3

EU3 Guest

Nasılyanı olumlu sonuç aldıkmı yoksa ansıl kullandıgımzımı merk edıyosun

4. 19 Şubat 2009
  5. elunelune

elunelune Guest

Sonucunu merak ediyorum çünkü pcos luyuma.s

6. 19 Şubat 2009
  7. EU3

EU3 Guest

hımm analdım canım ben 1ay kullandım adetım heray 2gun ileri atıyordu oayda 2gun ileri attı ben analdım kı bneım adet duzenim öleymiş meger :) am a sogan kuurnden çok memnun olnalr guzel sonuçlar alanlar var.kkda bununl ailğili konular var onalrı incele istersen vede bıan önce başla canım sonuçta arbbımın yarattıgı bişi hıkmetı muhakkak vardır

8. 19 Şubat 2009
  9. elunelune

elunelune Guest

Başladım zaten canım.. Çok teşekkür ederim ilgine..

10. 19 Şubat 2009
  11. 35sevi35

35sevi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım içebiliyormusun peki?ben içemedim çok midem bulandı çok kötü tadı yaaa ama içmemiz lazım çok faydası varmış hamile kalanlar bile olmuş

12. 20 Şubat 2009
  13. elunelune

elunelune Guest

Sol elimle burnumu tıkıyorum,sağ elimle bardağı tutuyorum :KK70: :KK70: :KK70: İçebiliiyorum fakat kokusunu alınca biraz kötü canım..-tatlicadiarzu-

14. 20 Şubat 2009
  15. ceyda_79

ceyda_79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mehaba arkadaslar bende baslayalı 3gun oldu anem 21 gun kullandı ve faydasını gordu bende denıyorum bakalım adetlerım normald duzenlıydı ama bu ay sasırdı adetım bıttıkten 6gun sonra tekrar adet olamaya basladım artık ılac kullanmak ıstemıorum bıde bunu denıcem bakalım