Soğan kürüyle miyomlarından kurtulan var mı?

Konusu 'Bitkisel Kürler - Şifa Reçeteleri' forumundadır ve cicekcik tarafından 1 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : cicekcik
  1. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba kızlar,
    benim iki tane miyomum var soğan kürüyle bundan kurtulan oldumu genelde pko ve regli düzensiliğinde içen ve fayda görenler var ben bugün başlamayı düşünüyorum acaba miyomundan kurtulan varsa bilgi verebilir mi?

2. 1 Temmuz 2009
  3. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    146
    kimsenin böyle bir tecrübesi olmadı mı yaaa

4. 1 Temmuz 2009
  5. zeynepenes

zeynepenes umutla bekliyoruzz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde kistlerim var bende soğan suyunu 15 içtim ama kontrele gitcem inş geçmiştir

6. 1 Temmuz 2009
  7. frambuaz

frambuaz SIKINTI ve MUZ KABUĞU Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    Miyom ve kist aynı şey mi bilmiyorum ama kistleri erittiğini söylüyorlar... Ben de yeni başladım. ınşallah bi faydası olur...

8. 1 Temmuz 2009
  9. BenDerin

BenDerin Allah'ım şükürler olsun. Eski nick DERİNNN Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    bende dün başladım 15 gün kullanıp muayeneye gideceğim.

10. 1 Temmuz 2009
  11. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    146
    bende şimdi yaptım bakalım birazdan içicem hepimize hayırlı olması dileğiyle kızlar
    miyomdan kurtuldum diye duymadım hiçte merak ettim saraçoğlu miyomlarada iyi geldiğini açıklamış ama daha çok diğer rahatsızlıkları olan arkadaşlar kullanmış çoğuda fayda görmüş hatta gebelik başlığında bir arkadaşım soğan kürü yaptığı ay hamiş kaldı ki bi önceki ay doğum kontrol hapını bırakmış ve pko varmış yani belki bizdede farklı yönlerden işe yarayabilir

12. 1 Temmuz 2009
  13. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    146
    miyomla kist aynı şey değil miyom rahimde oluşuyor ve regliyle atılma gibi bir şansı yok ama kisti regliyle kendiliğinden bile atabilirsin bir kür falan yapmadan gerçi kistinde cinsine bağlı
    bana doktorum gebelik için miyomların bir sorun teşkil etmiyor dedi ama ya ediyorsa diye endişelendim birde her geçen zaman büyüyorlar

14. 1 Temmuz 2009
  15. frambuaz

frambuaz SIKINTI ve MUZ KABUĞU Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    Ağzından bal damlıyo cnm inşallah...

Bende kist var cnm onun yüzünden adet göremiyorum. Her ay doktor adet söktürücü veriyo.Adet görünce kist gidiyo ama bi sonraki ay hooop tekrar baştan .. :gitme: O kadar moralim bozuluyo ki...

16. 1 Temmuz 2009
  17. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    146
    yaaa soğan kürü işe yarayabilir bu kürle ilgili ne var ne yok okudum gerçi bütün kürlerle ilgili okudumda incir kürü yaptım geçen ay sonra 16. gün bıraktım kasıklarımda çok ağrı yaptı yumurta oluşturdu ama kiste döndürcek diye korktum ki belkide döndürdü bilmeiyorum doktora gitmedim bende dedim nasılsa miyomda var kistte olduysa soğan kürüylen atarım
    birde benim son bi yıldır reglim çok sancılı oluyor eskiden sadece başım ağrırdı yaşım 31 tabi ilerleyince vucut değişmeye başladı maleseff:))))) bakalım işte hayırlısı olsun hepimiz için kızlar

18. 1 Temmuz 2009
  19. elif2005

elif2005 ıste geldıııııııı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bu soğan kürü gerçekten işe yarıyor mu bende deneyecem ama çok kötü kokuyor ya midemi bulandırıyor bir de incir kürüyle soğan kürü beraber kullanılabiliyor mu yoksa soğan kürünü tek mi deneyecez